Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Instalari diverse (https://forum.4tuning.ro/546-instalari-diverse.html)
-   -   Lucrarile mele (https://forum.4tuning.ro/546-instalari-diverse/71754-lucrarile-mele.html)

V.Roberto 03-04-08 20:52

Re: Lucrarile mele
 
9 Attachment(s)
buna seara am revenit cu cateva poze ,este vorba de o incinta tot stilul meu sa arate bine si sa incapa unde trebe si nu in ultimul rand suna beton enjoi

Ingerasul99 03-04-08 21:16

Re: Lucrarile mele
 
frumoasa lucrare , dar nu prea mare wooferul ala sau ce o fi el , ptr masinutza asta ? si ce firma e ala frate?

WOLFI3 04-04-08 12:14

Re: Lucrarile mele
 
Salut Roby...nu credeam ca scula lui Seby era facut de tine....VA POT ZICE DIN PROPRIA CUNOSTINTA....m-a luat proprietarul masinii la o tura.....si cand m-am dat jos...am fost ametit de muzica.....SUNA NEMAIPOMENIT!!! Zimi si mie te rog...CAT M-AR COSTA aceasta cutie?? Cu tapitat cu tot? Foarte frumos lucrarea...chiar eram curios de dimensiuni si de scheletul cutiei....Astept raspuns!!

V.Roberto 04-04-08 22:08

Re: Lucrarile mele
 
8 Attachment(s)
Salut in legatura cu incinta vorbim ,basul era mnc de pe vremuri model Bomb 800 W rms,o alta lucrare pt o masina frumoasa doi basi doua amplifuri enjoi

Lil' D 04-04-08 22:37

Re: Lucrarile mele
 
In afara de faptul ca lucrarea asta arata excelent (fara nici un fel de gluma), am 2 precizari (cu riscul de a parea artagos din nou):
Ar arata putin mai bine sa vopsesti pe interior porturile cu negru.
Designul efectiv al incintelor. Mi-e frica sa nu fie prea putina suprafata pentru acele difuzoare...sau acordaj prea sus (portul pare scurt).

O placa dubla in fata ar fi benefica :)

Jos palaria pentru munca depusa in latura estetica.

V.Roberto 04-04-08 22:58

Re: Lucrarile mele
 
:shock:nu imi vine sa cred cuvinte de lauda?:shock:mersii mersii ma bucur ca it place ,da cand a fost gata am vazut si eu ca ceva nu e in regula da nu am vrut sa murdaresc pe acolo tapiteria noapte buna maine vin cu o alta lucrare

V.Roberto 05-04-08 22:30

Re: Lucrarile mele
 
10 Attachment(s)
cateva la gramada sisteme home si auto ......

DjMogLy 06-04-08 10:44

Re: Lucrarile mele
 
Foarte Frumoase ! Ce difuzoare sunt cele albastre si la ce pret se gasesc ? Multumesc anticipat

Ingerasul99 06-04-08 12:17

Re: Lucrarile mele
 
cutia m.n.c e frumoasa , adica mi-a distras atentia, ,,tubul" la-i mai postat nu-l mai comentez.

WOLFI3 06-04-08 13:42

Re: Lucrarile mele
 
Difuzoarele albastre sunt tot de la M.N C. SI suna beton!! In centru aue o chestie ca un glont...acela cromat...arata si suna nemaipomenit...pretirie nu le stiu...da nu sunt ieftine!!!

BRAVO ROBY.....ALTFEL AZTAZI PRIMESC CUTIA DE MATIZ!!!!

V.Roberto 06-04-08 22:10

Re: Lucrarile mele
 
Salut ,Dj Mogly difurile sunt M.N.C din astea am avut si eu pe masina sunt gama CD Cone nu sunt foarte scumpe dar nu se mai fabrica din pacate ,numai daca nu mai au eventual pe stoc ramase cateva,www.maniac.ro,da un tub din asta am mai postat era cu un alt dif iar cutiile mnc erau pt mine ca sunau foarte frumos de abia dupa un an le am vandut la un prieten,BLU ma bucur daca ai gasit cutia pana la urma sper sa sune si la tine la fel de bine ca si la Seby ,maine revin cu cateva poze ca azi nu e zii de lucru:)

WOLFI3 06-04-08 23:44

Re: Lucrarile mele
 
2 Attachment(s)
Imi cer scuze ca poztez o poza....dar vreau sa vedeti ca inca o lucrare nemaipomenita a lui Roby a ajuns pe maini bune.....cutia suna nemaipomenit si arata super...parerea mea!!

Ms Roby....cumva ai contribuit si tu la succesul meu!!! MERSI MULT!!!

WOLFI3 09-04-08 21:36

.....:::::ROBY'S tALENT 4EVER:::::.....
 
1 Attachment(s)
Ce mai faci Roby?? Nu mai am la ce sa ma uit!!!! Unde-s pozele?? Ma gandesc ai mult de lucru....defapt stiu...asa te inteleg!! Sper ca nu te superi....mai postez o poza...asa am facut cum mi-ai zis....am intors boxa...si suna mai ok!!!!
Sper ca in curand pui poze noi...ABIA ASTEPT!!!!

V.Roberto 09-04-08 22:12

Re: Lucrarile mele
 
4 Attachment(s)
Salut ,ma bucur ca iti place cutia ,o alta lucrare....

WOLFI3 11-04-08 17:29

Re: Lucrarile mele
 
Foarte faina..parerea mea!!! Intrun Mitsubushi Lancer evo 8 sau 9 din oradea am vazut chiar aceasta combinatie de gz...una de bass si celelalte 2....nu cumva asta e??
ARATA SUPER.......si daca astai Lanceru...atunce e si nebun muzica!!! Frumos...BRAVO!!!


All times are GMT +2. The time now is 02:52.

- Copyright 2024 4Tuning