![]() |
:lol: :lol: :lol: :lol: ma de unde luati voi toate pozele astea? :lol:
|
2 Attachment(s)
:twisted: CATA frate. .. din Romania !!! :twisted:
|
:lol: :lol: :lol: poza asta ii incredibila :shock: :shock: :shock:
|
Haha, ati vazut ce \"ridicata\" e ?? :lol: :lol:
|
:twisted: Cata' a fost cu dedicatie. :twisted:
|
:lol: :lol: :lol: :lol: merci, merci :lol: :lol: :lol: :lol:
|
:twisted: si dupa cum vezi... DACIA este deasupra VW
|
... opel
|
FXN raspunde la pm pls!!!
|
1 Attachment(s)
:twisted: ??????????????????? :twisted:
|
super parcarea :lol:
|
1 Attachment(s)
:twisted: clinica :twisted:
|
3 Attachment(s)
ca la noi ...la nimenea...
|
Ahhhh zoliaT nu ma mai chinui!! :(
nu ma mai face sa ma uit la o bunatate de M5 facut praf de un prost :o |
misto poza viviesp :P :P :P
dar ar trebui totusi sa tai partea cu clio de acolo :D |
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning