![]() |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
@sebi
eu nu trebuie sa demonstrez nimanui nimic! eu si cu geo stim amandoi cum este de cate ori m-a batul el de cate ori l-am batut eu e treaba noatra cat pt tine frustratule iti dau aceast link in care sa vezi ca si geo spun e acelasi lucru ca si mine! https://forum.4tuning.ro/showpost.php...8&postcount=11 nu te mai folosim de noi ca sa faci tu tot felul de jocuri murdare! eu unu nu iti permit sa te folosesti de numele meu |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
2. nu ai fost acolo nu trebuie sa vrb! 3. ce masina ai tu? 4. da poate ca ai dreptate am o masina prea shmekera si noua si frumoasa si tare si din respect nu m-ar opri nimeni sa ma intrebe de tuv daca as fi avut un cazan poate ca da. ii rog pe habarnisti sa nu se mai bage in discutie aiurea!!!!! |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
ar fi civilizat sa nu existe astfel de discutii...
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Dap deja spiritele se incing si nu este bine . . . mai bine dati SKIP
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
nu vreau sa te superi pe mine dar VOI nu aveti ce sa cautati in lista celor de mai de sus ;) |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
ar fi civilizat sa terminati discutia asta aici
mi s-a luat frate de toti frustratii si labagii care nu au ce face si zgarma cacat vedeti-va de varsta voastra, de munca voastra, de ce aveti voi de facut si nu mai mancati cacatul altora imi pare sincer rau de limbaj dar las-o`n pana mea, prea multe frustrati si neajunsuri pe aici, prea multe jigniri, prea multe dureri in pix eu cred ca ati uitat sa va respectati intre voi de foarte multa vreme, cred ca ati uitat unii dintre voi ca sunteti niste mucea-cacacea si va credeti indreptatiti sa va dati cu parerea doar pentru ca aveti un cazan care trage (cine se simte sa ridice mana)...nu va e frate rusine? ati ajuns mai rau decat pi*** proaste cartieriste care se cearta in fata blocului care se arde mai bine .... va rog frumos sa va bagati mintile in cap deoarece EU personal am sa incep o campanie FOARTE FOARTE puternica impotriva bataii de joc cu care va tratati unii pe ceilalti.....ca sa fiu pe intelesul tuturor : voi bana in stanga si in dreapta nesimtirea in exprimare si jignirile gratuite si voi inabusi prin stergere absolut orice incercare de denigrare a vreunei institutii / firme de tuning sau a vreunui tuner....nu e corect sa va calcati in picioare doar pentru niste opinii si rafuieli personale....ce parere isi fac frate oamenii care vin aici sa citeasca opinii referitoare la racing code / skn / rabanne / tcm ? va spun eu : or sa citeasca de minciuni, penisuri in cavitati bucale si o groaza de alte rahaturi....va dati singuri in cap asa ca sper sa va veniti in simtiri si sa va cereti scuze cu prima ocazie cand mai aruncati cu noroi, sterg threadul iar daca se va deschide altul , autorul lui va primi ban |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
2. Esti sigur ??? 3. Nu inteleg ce treaba are discutia asta cu masina mea , am un BMW , si??? |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Mi se pare aberant sa fu sanctionat pt o poza si in realitate un fapt real
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...56#post1420756 In alta ordine de idei cred ca singuri care ne pot aseza intr-un loc sau altul sunt clientii si calitatea lucrarilor facute de noi. Intradevar noi face un alt gen de tuning insa aici era pornita o campanie de sprijin a unora manjind pe altii cu noroi. Tu nu esti impartial esti prieten cu cei de la skn-tuning si sa nu terfelim numele SKN care e altceva.Esti mai mult decat prieten fiind si un client, sau potential client. Esti unul din cei mai prosti moderatori ai acestui forum! |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Sincer e un forum de curse. Se discuta chestii legate de curse, iar faptul ca esti moderator nu iti da o libertate de gen la limbaj sau dreptul de a cataloga. Daca tu consideri ca sunt multi care se comporta ca niste "pxxxx cartieriste" iti zic eu ca adevaratul comportament de cartier e ala cand stai langa masina si asculti manele in bloc, in parcare. https://www.youtube.com/watch?v=uP_VWy3dO7U . Deci hai sa o lasam asa si sa ne lasam de jigniri domnule moderator cu adresa sau fara adresa. Cand o sa poti sa privesti echidistant asupra unei probleme, sa o judeci moral, logic o sa fii si sprijinit sa intervii. Atata timp cat esti partinitor fie ca iei o actiune fie ca nu o iei ea nu cred ca va luata in seama fiindca nu va fi in calitate de SuperModerator ci va fi in calitate de BlazeyBlaze user 4tuning cu mai multe drepturi. Si eu imi cer scuze pentru limbaj, dar sper ca sunt foarte clar si ceea ce spun se intelege. Aici nu se mai asteapta nimic sau nu se mai vrea nimic. Singura persoana care are ceva de facut este Andrei care trebuie sa isi ceara scuze public fata de Voinea si TCM. Daca e usor sa denigrezi si sa acuzi cred ca nu poate fi cu mult mai greu sa iti ceri scuze. |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Cred ca datoreaza mai mult decat scuze pentru Dragos Voinea a jignit si pe altii.
|
@mpa: poti sa imi spui si mie te rog CARE E TREABA TA IN TOATA DISCUTIA ASTA ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning