Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/70256-audi-s3-skn-vs-audi-s3-noname.html)

bbm 12-03-08 23:20

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 1420797)
Da recunosc ca e gresit. Andrei a zis aia. Din pacate nu mai pot edita. Dar iar din pacate nu ai raspuns la ce am avut de zis. Si se pare ca nici Andrei nu raspunde.
In afara de jumate de ora si niste motorina pe care o consumam oricum nu am pierdut nimic la SKN. La fel cum nu am pierdut nimic la Voinea.

mpa, eu nu prea cred in astfel de coincidente, cind dai "quote" la un post apare automat cine l a postat, tu am impresia ca ai modificat autorul (si m-ai pus pe mine) cu intentie; ti-am mai spus si cu alte ocazii cint m-ai luat "la rost", vezi-ti de treaba ta ca noi 2 nu avem ce sa povestim

mpa 12-03-08 23:27

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by bbm (Post 1420808)
mpa, eu nu prea cred in astfel de coincidente, cind dai "quote" la un post apare automat cine l a postat, tu am impresia ca ai modificat autorul (si m-ai pus pe mine) cu intentie; ti-am mai spus si cu alte ocazii cint m-ai luat "la rost", vezi-ti de treaba ta ca noi 2 nu avem ce sa povestim

Vezi ca deja o dai rau de gard. E plecat Andrei sau ne scrie prin telefon.

nadir 12-03-08 23:28

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
@sebi
eu nu trebuie sa demonstrez nimanui nimic!
eu si cu geo stim amandoi cum este
de cate ori m-a batul el de cate ori l-am batut eu e treaba noatra
cat pt tine frustratule iti dau aceast link in care sa vezi ca si geo spun e acelasi lucru ca si mine!

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...8&postcount=11

nu te mai folosim de noi ca sa faci tu tot felul de jocuri murdare! eu unu nu iti permit sa te folosesti de numele meu

nadir 12-03-08 23:33

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1420593)
Te ajuta in tari sa nu se ia lumea de tine???? Crezi ca masina ta e atat de valoroasa incat sa te ia lumea la intrebari ?? Sa fim seriosi ... ..Eu sunt membru MR si am vazut cum ydt pe atunci s3'ul era stock a batut un evo IX cu ceva modificari , nu cred ca a intampinat probleme cu tine ... sincer sa'ti spun ..cine se leaga de un membru are de'a face cu tot clubul ...sa fie clar .Jur m'am saturat de atata minciuna , sunt niste oameni pe forumul asta care nu ar avea ce cauta .Daca tot incercati sa demonstrati ceva de ce nu asteptati legalele ??? Sa se vada clar rezultatul , sa nu existe discutii ...

1. nu ma intereseaza in ce club esti nu trebuie sa amestecam cluburile
2. nu ai fost acolo nu trebuie sa vrb!
3. ce masina ai tu?
4. da poate ca ai dreptate am o masina prea shmekera si noua si frumoasa si tare si din respect nu m-ar opri nimeni sa ma intrebe de tuv daca as fi avut un cazan poate ca da.

ii rog pe habarnisti sa nu se mai bage in discutie aiurea!!!!!

bbm 12-03-08 23:34

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 1420821)
Vezi ca deja o dai rau de gard. E plecat Andrei sau ne scrie prin telefon.

suna-l si vezi ce face si unde este daca ai ceva de impartit cu el

SEBASTIAN 12-03-08 23:37

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by nadir (Post 1420823)
@sebi
eu nu trebuie sa demonstrez nimanui nimic!
eu si cu geo stim amandoi cum este
de cate ori m-a batul el de cate ori l-am batut eu e treaba noatra
cat pt tine frustratule iti dau aceast link in care sa vezi ca si geo spun e acelasi lucru ca si mine!

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...8&postcount=11

nu te mai folosim de noi ca sa faci tu tot felul de jocuri murdare! eu unu nu iti permit sa te folosesti de numele meu

Ar fi civilizat sa-ti masori cuvintele.

STIprdr 13-03-08 00:59

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
ar fi civilizat sa nu existe astfel de discutii...

Miker 13-03-08 01:07

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Dap deja spiritele se incing si nu este bine . . . mai bine dati SKIP

blazeyblaze 13-03-08 04:02

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1420525)
Nadir cred ca tu esti cel care pupa in fund pe cineva.
Dupa parerea mea Nadir este cel care nu a procedat corect si nu a venit la start asa cum spusese.
Sunt destui care pot confirma asta.
Nadir mi-a rastalmcit vorbele schimband sensul acestora.
Eu am deschis o discutie despre doua masini similare ca model si modificari diferenta fiind facuta de soferi si soft, una facuta de Voinea pe varianta custom nu de TCM si alta facuta prin posta de SKN.
Daca vorbele din piata si abibildele alea mari de pe masina lui Nadir cu SKN sunt o minciuna... poate nu are nici soft de la ei, eu am gresit altfel ...
Acum vad ca se cauta un tap ispasitor si eu as fi actorul perfect, gresit eu nu am discutat de imaginea skn, nu am terfelit pe nimeni era o discutie strict pentru doua masini, iar daca altii sunt frustrati e fix problema lor.
Inteleg frustrarea lui Andrei Tentean si inteleg si modul de atitudine pe care Voinea Dragos il reclama cu referire la anumite persoane.
Un brand nu e mare ca vor cei care-l reprezinta ci atunci cand piata decide asta iar acum cota de piata este mult prea mult in favoarea tunerilor consacrati.
Ceki, Voinea, Rabane, noi, Aspad, Powerchips au masini de referinta in timp ce altii aspira la
acest statut.




nu vreau sa te superi pe mine dar VOI nu aveti ce sa cautati in lista celor de mai de sus ;)

blazeyblaze 13-03-08 04:11

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
ar fi civilizat sa terminati discutia asta aici
mi s-a luat frate de toti frustratii si labagii care nu au ce face si zgarma cacat
vedeti-va de varsta voastra, de munca voastra, de ce aveti voi de facut si nu mai mancati cacatul altora
imi pare sincer rau de limbaj dar las-o`n pana mea, prea multe frustrati si neajunsuri pe aici, prea multe jigniri, prea multe dureri in pix
eu cred ca ati uitat sa va respectati intre voi de foarte multa vreme, cred ca ati uitat unii dintre voi ca sunteti niste mucea-cacacea si va credeti indreptatiti sa va dati cu parerea doar pentru ca aveti un cazan care trage (cine se simte sa ridice mana)...nu va e frate rusine? ati ajuns mai rau decat pi*** proaste cartieriste care se cearta in fata blocului care se arde mai bine .... va rog frumos sa va bagati mintile in cap deoarece EU personal am sa incep o campanie FOARTE FOARTE puternica impotriva bataii de joc cu care va tratati unii pe ceilalti.....ca sa fiu pe intelesul tuturor : voi bana in stanga si in dreapta nesimtirea in exprimare si jignirile gratuite si voi inabusi prin stergere absolut orice incercare de denigrare a vreunei institutii / firme de tuning sau a vreunui tuner....nu e corect sa va calcati in picioare doar pentru niste opinii si rafuieli personale....ce parere isi fac frate oamenii care vin aici sa citeasca opinii referitoare la racing code / skn / rabanne / tcm ? va spun eu : or sa citeasca de minciuni, penisuri in cavitati bucale si o groaza de alte rahaturi....va dati singuri in cap
asa ca sper sa va veniti in simtiri si sa va cereti scuze
cu prima ocazie cand mai aruncati cu noroi, sterg threadul iar daca se va deschide altul , autorul lui va primi ban

IonutzMFF 13-03-08 07:05

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by nadir (Post 1420830)
1. nu ma intereseaza in ce club esti nu trebuie sa amestecam cluburile
2. nu ai fost acolo nu trebuie sa vrb!
3. ce masina ai tu?
4. da poate ca ai dreptate am o masina prea shmekera si noua si frumoasa si tare si din respect nu m-ar opri nimeni sa ma intrebe de tuv daca as fi avut un cazan poate ca da.

ii rog pe habarnisti sa nu se mai bage in discutie aiurea!!!!!

1.Masoarat'i cuvintele .... Nu iti permit sa vorbesti asa cu mine .Figurile astea nu au valoare in fata mea , le pastrezi pentru pampalaii care te venereaza .
2. Esti sigur ???
3. Nu inteleg ce treaba are discutia asta cu masina mea , am un BMW , si???

SEBASTIAN 13-03-08 07:37

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Mi se pare aberant sa fu sanctionat pt o poza si in realitate un fapt real

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...56#post1420756

In alta ordine de idei cred ca singuri care ne pot aseza intr-un loc sau altul sunt clientii si calitatea lucrarilor facute de noi. Intradevar noi face un alt gen de tuning insa aici era pornita o campanie de sprijin a unora manjind pe altii cu noroi.
Tu nu esti impartial esti prieten cu cei de la skn-tuning si sa nu terfelim numele SKN care e altceva.Esti mai mult decat prieten fiind si un client, sau potential client.
Esti unul din cei mai prosti moderatori ai acestui forum!

mpa 13-03-08 09:25

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Quote:

Originally Posted by blazeyblaze (Post 1421015)
ar fi civilizat sa terminati discutia asta aici
mi s-a luat frate de toti frustratii si labagii care nu au ce face si zgarma cacat
vedeti-va de varsta voastra, de munca voastra, de ce aveti voi de facut si nu mai mancati cacatul altora
imi pare sincer rau de limbaj dar las-o`n pana mea, prea multe frustrati si neajunsuri pe aici, prea multe jigniri, prea multe dureri in pix
eu cred ca ati uitat sa va respectati intre voi de foarte multa vreme, cred ca ati uitat unii dintre voi ca sunteti niste mucea-cacacea si va credeti indreptatiti sa va dati cu parerea doar pentru ca aveti un cazan care trage (cine se simte sa ridice mana)...nu va e frate rusine? ati ajuns mai rau decat pi*** proaste cartieriste care se cearta in fata blocului care se arde mai bine .... va rog frumos sa va bagati mintile in cap deoarece EU personal am sa incep o campanie FOARTE FOARTE puternica impotriva bataii de joc cu care va tratati unii pe ceilalti.....ca sa fiu pe intelesul tuturor : voi bana in stanga si in dreapta nesimtirea in exprimare si jignirile gratuite si voi inabusi prin stergere absolut orice incercare de denigrare a vreunei institutii / firme de tuning sau a vreunui tuner....nu e corect sa va calcati in picioare doar pentru niste opinii si rafuieli personale....ce parere isi fac frate oamenii care vin aici sa citeasca opinii referitoare la racing code / skn / rabanne / tcm ? va spun eu : or sa citeasca de minciuni, penisuri in cavitati bucale si o groaza de alte rahaturi....va dati singuri in cap
asa ca sper sa va veniti in simtiri si sa va cereti scuze
cu prima ocazie cand mai aruncati cu noroi, sterg threadul iar daca se va deschide altul , autorul lui va primi ban

Pentru forma asta de limbaj ar trebui sa fii primul care primeste ban. Nu te mai comporta de parca e forumul tau ca te asigur ca nu e. Singura deningrare care a inceput aici a fost denigrarea TCM de catre Andrei Tentean.
Sincer e un forum de curse. Se discuta chestii legate de curse, iar faptul ca esti moderator nu iti da o libertate de gen la limbaj sau dreptul de a cataloga.
Daca tu consideri ca sunt multi care se comporta ca niste "pxxxx cartieriste" iti zic eu ca adevaratul comportament de cartier e ala cand stai langa masina si asculti manele in bloc, in parcare. https://www.youtube.com/watch?v=uP_VWy3dO7U . Deci hai sa o lasam asa si sa ne lasam de jigniri domnule moderator cu adresa sau fara adresa.
Cand o sa poti sa privesti echidistant asupra unei probleme, sa o judeci moral, logic o sa fii si sprijinit sa intervii. Atata timp cat esti partinitor fie ca iei o actiune fie ca nu o iei ea nu cred ca va luata in seama fiindca nu va fi in calitate de SuperModerator ci va fi in calitate de BlazeyBlaze user 4tuning cu mai multe drepturi.
Si eu imi cer scuze pentru limbaj, dar sper ca sunt foarte clar si ceea ce spun se intelege.
Aici nu se mai asteapta nimic sau nu se mai vrea nimic. Singura persoana care are ceva de facut este Andrei care trebuie sa isi ceara scuze public fata de Voinea si TCM. Daca e usor sa denigrezi si sa acuzi cred ca nu poate fi cu mult mai greu sa iti ceri scuze.

SEBASTIAN 13-03-08 09:31

Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
 
Cred ca datoreaza mai mult decat scuze pentru Dragos Voinea a jignit si pe altii.

Face 13-03-08 10:23

@mpa: poti sa imi spui si mie te rog CARE E TREABA TA IN TOATA DISCUTIA ASTA ?


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning