Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   latit jante! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/68563-latit-jante.html)

vinyl 19-02-12 17:19

Re: latit jante!
 
Unde'i Puya sa le vada ?! :D:D:D

motzulachii 23-02-12 18:59

Re: latit jante!
 
Quote:

Originally Posted by road_menace (Post 2764050)
Ca sa imi creasca si mie nr de posturi (;)), asa arata acum jantele care au fost COX.
Pt poze mai detaliate, cautati topicul "un 1300 oarecare" la sectiunea Dacia.

ma ajuti si pe mine sa ajung cu 2 jante la latit?te rog

CRyS` 24-02-12 08:25

Re: latit jante!
 
Am si eu 2 jante,de bicicleta pe 28 inch si ma gandeam sa imi latesc si eu janta de pe spate,poate reusesc sa ii pun o anvelopa de motocicleta de curse sau de una de trial! :lol::lol::lol::lol: Asa par si eu mai smecher :lol::lol::lol: !

1300 06-11-12 11:51

Re: latit jante!
 
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post5236931


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning