![]() |
Re: latit jante!
Unde'i Puya sa le vada ?! :D:D:D
|
Re: latit jante!
Quote:
|
Re: latit jante!
Am si eu 2 jante,de bicicleta pe 28 inch si ma gandeam sa imi latesc si eu janta de pe spate,poate reusesc sa ii pun o anvelopa de motocicleta de curse sau de una de trial! :lol::lol::lol::lol: Asa par si eu mai smecher :lol::lol::lol: !
|
Re: latit jante!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning