![]() |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
mai merge pe ultimul beta, ala ultimul aparut?(ca beta primul era ok, mergea cu el, dar acum nu mai vrea, la mine cel putin)
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Quote:
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
asa-mi apare si mie :( am nod32
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
atunci cand l-am pus .. a fost scanat ... si este luat de pe un site de incredere ...
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
intr-adevar prima daca n-a semnalat nimic :) apar altele...
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Quote:
Eu folosesc 9.0.0.1389 Beta si nu functioneaza. Intr-adevar messengerul porneste fara acele reclame dar dupa circa 3 secunde acestea apar. |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
ei, atunci asa e, la fel patesc si eu :(
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
e mai vechi patch'ul..eu folosesc mes 8 si merge de minune..nu imi place mes 9..e prea greoi prea incarcat..
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
e virus ...norton nu-mi da voie nici sa-l descarc nici ca .txt
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
merge de minune, precizez ca nici antivirusul meu nu a detectat ceva. :drunk:
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Ca sa nu mai deschid alt thread. am si eu o problema. De la un timp imi face figuri messenger`ul. Se deconecteaza singur, cand intru inapoi , vreau sa trec available dar nu merge, statusul cand il schimb ramane aceelasi, de la ce e ?
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
E de la Yahoo... si de la serverele lor.
Si eu destule probleme in ultima vreme cu messengerul: se blocheaza cand fac conferinta, problema cu statusul, nu pot sa schimb detaliile unui contact pentru ca e eroare in serverul x.... la data de x. |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
da, uitasem de problema cand schimb numele unui contact. Ce e de facut ?
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Asteptam sa se remedieze problemele.
Incearca sa editezi numele din webmessenger.yahoo.com.... vezi daca merge. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning