![]() |
MOP chiar ca-s tari... mai am de la ei ceva melodii, volves, una ft Adam F (drum n bass) oricum... is tari mop numa buni de asc in mashina
|
Mda..MOP sunt misto.. cea mai tare mi se pare Cold As Ice ! :P
|
eu zic ca Busta` rulez in masina , a si Cypress Hill cu - Tequila Sunrise...
sunt o gramada... NU IMI PLACE CA IN H.... putini asculta ce trebuie... |
eh la noi e fain la intalniri... cand vine KrushX cu matizu... rupe tot cartodromu cu mafia :lol:
|
... Depinde de stare!
In nici un caz si in nici o situatie NU as asculta muzica de tigani (si toate stilurile aferente)!!! respect |
Resp3kt U R S U , si eu la fel... cand sunt suparat gasex eu ceva... dar nu manele sau .... bleah
|
Ganxta rap rul3z cand esti cruisin in masina (vezi STILL DRE :twisted: :twisted: :twisted: si multe altele de genul). Peace
|
Mie imi place albumul solo al lui Ombladon ..cred ca rupe tot ! :wink:
|
da si eu ascult ombladona acum , e super mijto dar nush daca e cel mai tare din romania.. ! proiectu` verde iar e super ! peac3
|
luati de pe net , nas , cypress hill , gangstarr , IAM , N-LIGHT-N , asta e hip hop frumos zic eu... luati si ziceti-mi ce parere aveti
|
luatzi de pe net... lol luatzi TEHNICAL ITCH va da energye la volan, va da nerv... va da tot :lol:
|
cand am ascultat melodia asta m-am tavalit de ras. ascultati-o si voi.
|
nu merge sa o pun nu stiu de ce. cautati-o voi pe dc++
Peao Apaixonado - **** boi **** cavalo |
loool :lol: :lol: :lol: :lol: inca nu am auzito da din ce ai zis e de *** rau :lol: :lol: :lol:
|
super videoclip, ce parere aveti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:22. |
- Copyright 2026 4Tuning