Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   muzica la moda pt noi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/681-muzica-moda-pt.html)

tekno 12-04-04 16:06

MOP chiar ca-s tari... mai am de la ei ceva melodii, volves, una ft Adam F (drum n bass) oricum... is tari mop numa buni de asc in mashina

FiReBuRn 13-04-04 14:34

Mda..MOP sunt misto.. cea mai tare mi se pare Cold As Ice ! :P

EvLSant0S 13-04-04 15:53

eu zic ca Busta` rulez in masina , a si Cypress Hill cu - Tequila Sunrise...
sunt o gramada... NU IMI PLACE CA IN H.... putini asculta ce trebuie...

tekno 13-04-04 19:23

eh la noi e fain la intalniri... cand vine KrushX cu matizu... rupe tot cartodromu cu mafia :lol:

U R S U 14-04-04 10:51

... Depinde de stare!
In nici un caz si in nici o situatie NU as asculta muzica de tigani (si toate stilurile aferente)!!!

respect

EvLSant0S 14-04-04 16:34

Resp3kt U R S U , si eu la fel... cand sunt suparat gasex eu ceva... dar nu manele sau .... bleah

PYT 15-04-04 11:44

Ganxta rap rul3z cand esti cruisin in masina (vezi STILL DRE :twisted: :twisted: :twisted: si multe altele de genul). Peace

FiReBuRn 15-04-04 13:24

Mie imi place albumul solo al lui Ombladon ..cred ca rupe tot ! :wink:

EvLSant0S 15-04-04 13:48

da si eu ascult ombladona acum , e super mijto dar nush daca e cel mai tare din romania.. ! proiectu` verde iar e super ! peac3

EvLSant0S 15-04-04 16:07

luati de pe net , nas , cypress hill , gangstarr , IAM , N-LIGHT-N , asta e hip hop frumos zic eu... luati si ziceti-mi ce parere aveti

tekno 15-04-04 18:27

luatzi de pe net... lol luatzi TEHNICAL ITCH va da energye la volan, va da nerv... va da tot :lol:

mjs 25-04-04 16:11

cand am ascultat melodia asta m-am tavalit de ras. ascultati-o si voi.

mjs 25-04-04 16:14

nu merge sa o pun nu stiu de ce. cautati-o voi pe dc++
Peao Apaixonado - **** boi **** cavalo

tekno 25-04-04 18:28

loool :lol: :lol: :lol: :lol: inca nu am auzito da din ce ai zis e de *** rau :lol: :lol: :lol:

mjs 27-04-04 18:47

super videoclip, ce parere aveti.


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning