![]() |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
e o idee interesanta
dar asta nu inseamna ca eu as pune la evacuare nu au existat dubii am cerut pareri doar despre look la exterior,despre finali..capetii de toba finala care s-au decis si ei in tema evacuarea este gandita si realizata integral de CRISSDESIGN 8) soon to be revealed;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
evacuarii japoneze ii sta cel mai bine pe masinile japoneze
nu m-au tentat niciodata combinatiile astea |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
modificari mici ....dar de mare efect :yes: |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
S-a rezolvat si cu finalii :-), mai putin si e gata sistemul stereo :D
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Schimbi bara spate ??? Si eu am exact ca si asta dar am dat deja comanda pentru una de la Rieger , si praguri ....
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
ai decupat deja bara?? adica asa arata?sau e pe calculator? :D arata super bine
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Cat au costat finali ?
Si de exemplu pachet m pt coupe se potriveste pe sedan? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
nu se potriveste decat bara fatza..
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
Quote:
sapt viit poze cu tobele finalizate :-) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
ce ziceti de jantele astea?
cum ar da pe masina?:rolleyes2 dotz hanzo |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Pune-le prima data in photoshop pe masina. Nush cum dau pe bmw, da pe Accord is super.
Bafta |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
am incercat,putin cam complicat:???::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:56. |
- Copyright 2026 4Tuning