Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

babau88 30-01-08 23:09

Re: Cu toporul pe M5
 
destept om :)))

@lexandru 31-01-08 07:53

Re: Cu toporul pe M5
 
ba voi nu va ganditi ca respectivul vrea sa faca un chici fara aderenta 600 cai si spatele taiat = un ........ care nu are ce face cu banii si isi bate joc de o super masina.:((

dodo04ro 31-01-08 09:01

Re: Cu toporul pe M5
 
deci o super masina pe care multi o visam, inca mai intorc capul cand mai vad vreuna pe strada ... si apare jack spintecatorul asta si distruge o arta, hily billy ala trebuia sa conduca o dacie

no limits design 31-01-08 09:41

Re: Cu toporul pe M5
 
daca vad masina aia vreodata ii dau foc ... (X(X(X(X(X(X(X

mad_aurel 31-01-08 12:29

Re: Cu toporul pe M5
 
VARZAAA, cum poate sa strice o masina perfecta, pentru a face..........ce e aia........M5 pik-up, penibil

riv_gms 31-01-08 16:42

Re: Cu toporul pe M5
 
GANDITIVA K LA BANI LOR PT EI SUMA ASTA NU INSEAMNA MULT ... NOI NE CHINUIM SA FACEM LIZING PT A CUMPARA ALTI IN 2-3 LUNI O CUMPARA CU BANI JOS.>:p:shock:

JunKer_hP 01-02-08 14:05

Re: Cu toporul pe M5
 
bataie de joc...atatia bani predati ..:(

claubmw92 03-02-08 11:16

Re: Cu toporul pe M5
 
cum a putut ma sa-i faca asa ceva?

Billy c25xe 03-02-08 18:22

Re: Cu toporul pe M5
 
Doamneeeeeeee ce handicapat! Ma doare capul , ma ia cu lesin cand ma uit! Sa ales praful de M5-ul ala. Daca era vreun Logan nu imi parea rau da sa strici o asa masina , a facuto numai pentru publicitate , parerea mea.

xxdadixx 03-02-08 19:06

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1322514)
interesant... dar in acelasi timp... cretin.. sa strici bunatate de M5 si sa mai si combini faruri de seria 5 cu sporuri de seria 3...

fiecare cu gusturile si piticii lui...

Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1323812)
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina

Stopurile sunt de seria 5 break :idea:

andreizr1 03-02-08 19:59

Re: Cu toporul pe M5
 
2 Attachment(s)
personal mi se pare o chestie f originala.... pick-up -urile au farmecul lor.... ginditi-va la cele austarliene..... Attachment 442571 Attachment 442572asta bazat pe m5 le clasa chiar si lor....

ce aveti cu omu daca ii plac pick-up-urile ?

22VIN 03-02-08 22:58

Re: Cu toporul pe M5
 
mama o bena i-as pune si curier rapid m-as face:)) posta-instant:))

andreizr1 04-02-08 22:40

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1333354)
mama o bena i-as pune si curier rapid m-as face:)) posta-instant:))

:lol: :D :lol:

golidix 11-02-08 15:16

Re: Cu toporul pe M5
 
arata bine masina :D

(!8Y_M 12-02-08 18:28

Re: Cu toporul pe M5
 
calmati-va fratilor... ce va doare pe voi ca-si cheltuie omul banii?? treaba lui.. sunt banii lui... si.. sincer... mie-mi place cum arata acuma (parerea mea... fiecare are gusturile lui)... sa vedem finalul...


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning