![]() |
Re: Aderare Usergroup
am dat si eu join cu explicatiile de rigoare:D
|
Re: Aderare Usergroup
Pot da join am peste 15 machete majoritatea 1/36 ?
|
Re: Aderare Usergroup
Pune poze/fa-ti topic de prezentare ...si posteaza pe sectiune, apoi poti da join ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Am un topic facut GrAnDe:D
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
scuze dar eu nu am vazut topicu asta si am dat join ininte. totusi sper sa pot primi accept.
Nu sunt chiar toate mai am cateva, si oricum vreau sa imi mai cumpar :D Attachment 704077 Attachment 704078 |
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin! :)ok?
|
Re: Aderare Usergroup
ok nu e problema..
|
Re: Aderare Usergroup
Buna , as putea si eu sa dau join?Multumesc anticipat
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Salutari,pot da join si eu :D ?
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Pot sa dau ?
|
Re: Aderare Usergroup
Poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Este ok da?!... cred ca am atins nr corect.
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Machete mari nu am prea multe:rolleyes2.Un SLR McLaren 1/18 Maisto, Alfa Romeo 8c Competitione 1/18 Bburago, 6 machete 1/43, dintre care 5 Bburago ,iar una Hot Wheels ,si mai am 65 de machete 1/64 Hot Wheels(in stare perfecta, dar mai am vreo 20 mai vehci, prin cutii).Pot intra??:D+Vipu care ii in service.:D
P.S.Iesteee am reusit sa pun pozele in chenar:D,Doamne ajuta! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning