Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Mitsubishi Lancer Prototype S (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64219-mitsubishi-lancer-prototype.html)

gigi galagie 27-02-08 13:42

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
e prea jmeker evo asta hatch!!!!mai shukar decat impreza de 1000 de ori

monk 27-02-08 13:48

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
mult prea tare. sunt curios daca vor scoate si la de la lanceru-ul asta evo :D si ce motoare vor pune pe el.

tm_kata 27-02-08 14:00

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
superba:shock:

cristiano304 27-02-08 14:20

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
smechera masina...da spatele ala parca un pic cam care..si seamana un pic cu lexus rx

Nika 27-02-08 14:56

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
este bestiala masina.......nice

canon 27-02-08 15:29

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
l-au facut special ca nu avea impreza rival

unzomby 27-02-08 15:29

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
tata lor mitsu asta , acuma se pot bate de la egal la egal. Sa incepem pariurile:D

ady_dl3 27-02-08 16:08

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
e mijto tare...un concurent la subaru impreza...e mai reusit asta

calin_m_power 27-02-08 16:24

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
si-au dat seama si cei de la mitshubishi ca sedanurile nu mai prea au loc in wrc,asa ca au urmat o noua etapa.daca subaru impreza arata naspa atunci asta cum draq e?oricum se pare ca subaru le-au luat-o inainte celor de la mitshubishi ca dintotdeauna.

mareo 27-02-08 16:37

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
arata bine...la stopuri parca seamana cu impreza..adica tot albe sunt..:D imi place mult masina...

Marius_mym89 27-02-08 18:50

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
fata imi place.....spatele e cam ridicat insa....

nutzuXXL 27-02-08 18:54

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
imi place mai mult decat varianta limuzina :) asta sigur va fi produsa in serie asta ca un raspuns celor de la subaru >>>impreza . si poate ca varianta asta hatchback va fi folosita si in rally ;)

vlad_strumph 27-02-08 19:51

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Quote:

Originally Posted by foss (Post 1385772)
Lumeeeee imi place la nebnie mai agresiva decat limuzina Evo X daca ar fi sa aleg pe asta as alegeo!!!!Nu te pui cu Mitsubishi cand e vorba de agresivitate la masinili sport de la masina in sine pana la motoare tehnologie fiabilitate precizie siguranta si multe altel
Doar cand spui Mitsubishi se ridica parul pe maini un fior pe coloana o greutate pe piciorul drept si cuvintele devin deprisos!!!!!

fratioare,mitsubishi nu a facut niciodata o masina buna in afara de lancer,a avut pajero sport,un cacat de masina...

vlad_strumph 27-02-08 19:56

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
spatele de mitsubishi outlander ca si interioru...e nebunie masina ,zici ca e o corcitura...

bogdan gba 27-02-08 21:03

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
EE.. eu unu nu sunt impresionat. Arata mult mai bine decat subaru sti dar mie nu imi place lancer hatchback.. Imi place mult mai mult un evo IX sau un evo X


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning