Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

gion 07-04-04 12:51

Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Hahahahaha !!! S-au cam incins spiritele :lol:

:D :D IEZAKT!!!Cum apar niste fete....o iau razna baietzii... :lol: :lol:

:peace:

EvLSant0S 07-04-04 14:19

TNoS filosof trebuia sa fi ( fara nici un fel de gluma , caterinca , misto ) le-ai descris exact asa cum trebuie... , eu am ramas masca cand am vazut poza cu kitana... si nush mai cine ... norocos era tipu` ala din mijlocu` vostru :P , ( Bishop vr6 , u stai pe undeva prin zona aia herastrau? cred ca ti-am vazut ieri masina... nu-s sigur... ) mda... si cu FETELE , FEMEILE , e asa cum zice TNoS !!! peace nigga` :P

Kitana 07-04-04 19:43

l0l suntetzi culmea gion se pare ca ai dreptate ... mai baietzi nu deaia am pus poza ca sa o punetzi pe de Desktop da de asta e :)) Stuey
iar in privintza telefonului ... s`o lasam pe alta data :) iar la munte nu`mi place :( din pacate ... fratele lu` alex GMZ mersi ca`mi iei apararea da nu e nevoie orikum esti un dulce }{zmoah TNos moama cata dreptate ai :)) nebunatikule ... imi place ca recunoshti ca suntem mai smechere ca voi daka va lasam sa credetzi ca suntem proaste asta nu inseamna ca asa suntem sji asta e un truc al femeilor \" zicem ca voi facem ca noi \" hahaha }{ Stuey dupa mesajul lui TNos dai la intors rushinika :)) Gabi vezi ce au sarit baietzii tai in mesaje cu mine :) a? tatik nebun ce eesti }{ pupa mama de baiat dulce ... EvLSant0S lasa mama sa nu ramai masca iar norocosul ala e un dinamovist un baiat din brigada Boys Dinamo :) e cam lung mesaju` sa nu va plictisitzi sa`l cititzi :)) haha da trebuia sa raspund la fiecare replika hahha ha }}{{{(pup) pe totzi suntetzi dulci hahaha

B|shOp-VR6 07-04-04 20:42

EvLSantoS > Nu stau pe langa Hera.. stau pe la piata victoriei. Dar se poate s-o fi vazut ca am fost prin Herastrau.. zilele astea... era frumos afara si multe fete frumoase :wink: :wink:

B|shOp-VR6 07-04-04 21:21

Pt Gabi.. frumoase fete ai, sa-ti traiasca!

Kitana 07-04-04 21:27

B|shOp-VR6 10x may :) estu un dulce te tzuc

Stuey 07-04-04 21:28

Mama ce mai interpreteaza lumea asta.......NU AM PUS PE NIMENI PE DESKTOP ...am doar un golf IV...Nu o sa mai zic nimik pt ca interpretatzi...sanatate...










NIMENI NU INTELEGE CA GLUMESC....OFFF

B|shOp-VR6 07-04-04 21:37

N-ai pt ce Kitana... fusese doar o constatare, cred ca nimeni nu poate nega ce am zis :wink:

TM82NOS 08-04-04 11:18

na sa ma bag shi yo in seama
 
1 Attachment(s)
Asta is eu din poza da e cam veche (5luni) asaceva



Cu masina o sa bag poze de acas ca mie lene sa aduc la lucru poze

poza asta e aici numa din greseala :)


da va postez promit

Kitana 08-04-04 17:05

nu am interpretat greshit am vrut doar sa te bazai :) da daka nu tzi la katerinka :) asta e!

Al3xius 08-04-04 17:57

bah gabi da ai nijte fete....sa-ti traiasca :P :P infractoarea aia mica(Kitana) e periculoasa baietzi avetzi grija k va fura mintzile si va lasa cu fundu-n balta :lol:

Stuey 08-04-04 20:08

nu m-am suparat ...dar am crezut ca vorbiti serios....oricum...cel putin Tnos mi-a dat impresia ca vorbeste serios...
Mai vorbim(toti...sa nu intelegeti ca i-am zis doar kitanei :D :D :D :D :D ) ....salutare!

n0namee 09-04-04 16:53

:blahblah: hhihhihii ... topicu asta e distractiv! ca sa vezi cate fac baietii aici de fatza pentru un pupic!!!!!!! :bunch:

n0namee 09-04-04 17:02

1 Attachment(s)
:twisted:
vreau sa o prezint pe nepoata mea ... cu masina cu tot

alex_maxx 09-04-04 17:14

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
VREAU MASINA DE NEPOATA FAC ROST SINGUR :D:peace:


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning