![]() |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
mai exista masina???poze ceva?...:(...nimik nimik?:(
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Si eu sunt curios ce s-a mai intamplat cu masina ...chiar este o adevarata legenda deasemenea sunt curios si care ar fi viteza maxima pe care putea sa o atinga nu am auzit nimic nicaieri de asta :D
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Mai Exista Masina??????????
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
da, normal ca mai exista masina. daca stii unde sa cauti vei afla ca masina e in lucru si va suferi modificari majore ! ;-)
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Daca ai scrie si unde, nu de dragul de a posta poate ar afla si altii pe care nu`i duc "bila" !
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
uite aici link-ul : http://www.legalracing.ro/forum/view...=asc&start=170
PS : si uite asa am mai facut un post :-) tu chiar crezi ca asta ma incalzeste pe mine ? sa maresc numarul de posturi ? in niciun caz ... |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
... Merci !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning