Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6401-cielo-evo-propietar-razvan-alias-sei.html)

stecherro 30-04-07 05:21

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mai exista masina???poze ceva?...:(...nimik nimik?:(

aXeL.ZeY 01-05-07 13:21

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Si eu sunt curios ce s-a mai intamplat cu masina ...chiar este o adevarata legenda deasemenea sunt curios si care ar fi viteza maxima pe care putea sa o atinga nu am auzit nimic nicaieri de asta :D

Sindrom 29-05-07 20:17

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Mai Exista Masina??????????

isacfani 30-05-07 09:19

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
da, normal ca mai exista masina. daca stii unde sa cauti vei afla ca masina e in lucru si va suferi modificari majore ! ;-)

Paul 01-06-07 18:27

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Daca ai scrie si unde, nu de dragul de a posta poate ar afla si altii pe care nu`i duc "bila" !

isacfani 04-06-07 15:35

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
uite aici link-ul : http://www.legalracing.ro/forum/view...=asc&start=170
PS : si uite asa am mai facut un post :-) tu chiar crezi ca asta ma incalzeste pe mine ? sa maresc numarul de posturi ? in niciun caz ...

Paul 04-06-07 15:56

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
... Merci !


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning