Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Daewoo music (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/63313-daewoo-music.html)

Snapy_xxl 11-02-08 16:56

Re: music
 
Negru cu alb mi se pare ca e plusul si cred ca vine cu firul gros de la difuzor. Acum posibil sa ma insel. Las pe cei care se pricep cat de cat la audio sa precizeze ce si cum ;)

De ce sa o luam razna Geo? :lol:

D o n n 11-02-08 16:58

Re: music
 
am glumit doar k stiam k se aprind spiritele pe aici:))) mai bine ziceam de la inceput de live`uri ....k sa va aprindeti de tot....am glumit si eu....snapy nu k u ...raule:)))

Snapy_xxl 11-02-08 17:01

Re: music
 
Moama...daca ziceai de live-uri chiar ca disparea topicul asta din prima secunda de cum am citit postul tau :lol:

D o n n 11-02-08 17:03

Re: music
 
aoelooo mama....:)))esti kiar rau:))) stai linistit k aici topicul e despre mel care influentzeaza mersu...manele te fac sa inebunesti sa te crezi bekali:))masina cea mai tare femeia cea mai tare si nu te mai tzi la bani:)))auzi snapy sa revenim,ai putea sa skimb numele topicului in"influnetza muzicii la volan" ?intreb doar asa...k nu ma deranjeaza cum e akm dar sa.....

Snapy_xxl 11-02-08 17:16

Re: music
 
Nu ca sunt rau dar maneaua nu imi provoaca nici un sentiment pozitiv, ba din contra as putea zice. Trebuie sa recunosc, acum 3-4 ani rupeam pe manele. Azi nu mai ascult nici macar cand sunt rupt de beat :lol: Pot sa il schimb in Daewoo music :lol:

D o n n 11-02-08 17:20

Re: music
 
e bine si asa...poi si ce tea facut sa nu mai asculti manele....doi factori ii stiu ....dar vreau sa stiu daca au avut asa mare efect pt tine cei 2 factori....

Snapy_xxl 11-02-08 17:26

Re: music
 
Pur si simplu intr-o zi mi s-a aplecat :lol: si de atunci urechea si pc'u meu nu au mai auzit/vazut manele :lol: plus dispretul fata de toti cocalarii care se cred smecheri si invidiati de "dusmani" intr-o Dacie rupta cu volan de "Reno" ascultand bazaitul manelelor la maxim. Asta e tot :lol: In 5 min o sa mai uploadez inca o doza de hip-hop.

Snapy_xxl 11-02-08 17:54

Re: Daewoo music
 
9 Attachment(s)
Dupa un upload de juma de ora... :rolleyes2 :sad:

quick_5hifter 11-02-08 17:54

Re: Daewoo music
 
Daca puneti manele, stricati tot...aia nici macar nu e muzica, e galagie de cioara pe fundal de tambal...
O sa-mi pun din nou semnatura antimanele, de data asta cu explicatii neconstitutionale...
Pana una-alta, pentru cei care se cred "cei mai number one", luati de-aici un pamflet sa vi se usuce vreju' :lol::
1) https://www.220.ro/Cum_sa_devii_manelist_1-44257.html
2) https://www.220.ro/Cum_sa_devii_manelist_2-44258.html
3) https://www.220.ro/Cum_sa_devii_manel...3_a-44255.html
Si daca nu e de ajuns, mai fac rost de niste "indrumari", poate vi se intampla si voua ca lui Snapy (felicitari!), mai devreme sau mai tarziu...
Ei, ce ziceti, vi se par familiare gesturile, apucaturile, limbajul din aceste filmulete?
Inca mai sunteti mandri ca sunteti manelisti???

D o n n 11-02-08 18:02

Re: Daewoo music
 
a fost o singura gluma mai...nici eu nu mai sunt manelist...doar p la kefuri si astea...unde nu sunt eu dj si toti asculta ...ce vrea sarbatoritu...mam dat si eu pe house si alea...dar nu prea gasesc cemi place mie...mie numi mai plac manelel de 1 an de cand au intrat toti prostii... HIP-HOP and RAPP UPPPP





snapy nu ma mai lasa sa dau atach file.....(ai vreo legatura?) :)

quick_5hifter 11-02-08 18:03

Re: Daewoo music
 
@Geo_ZGA: eu zic ca firul cu dunga este masa...plusul este de o singura culoare.
Oricum, important e sa fie ambele difuzoare legate la fel, chiar daca sunt legate invers (+ in loc de -). O sa iti dai seama ca nu e diferenta mare de sunet cand inversezi polaritatile.

@Donn - romanii se impart in 2: manelisti sau antimanelisti. "pe la chefuri" sau in masina, tot iti plac manelele :lol: asta e treaba ta, desi nu va inteleg deloc :rolleyes2 in fine...

Mai pun si eu o portie de muzica mai tarziu.

Snapy_xxl 11-02-08 18:04

Re: Daewoo music
 
Ms Quick! How To Become A Manelist (nu cred ca exista traducere in engleza a cuvantului) For Dummies :lol: :lol: Baga semnatura ca e cat se poate de adevarata :lol: "femeile nu iti zambesc ci rad de tine" :lol: :lol:

quick_5hifter 11-02-08 18:12

Re: Daewoo music
 
@Snapy: m-am apucat acum vreo 3 zile sa dau delete + ignore la toti din lista de messenger care:
-au id-ul care contine "salam", "number one" etc.
-i-am prins cu manele la status
-mi-au dat mass cu "are cineva o manea de jale?" etc. (oricum toate manelele sunt jalnice, deci...pleonasm :lol: )
Asta dupa ce m-am certat cu unu' care incerca sa ma convinga ca manelele se impart in manele bune si manele naspa :lol: pana la urma nu l-am convins, dar eu le impart in muzica si manele :lol:
Si daca tot vorbim despre manele: https://www.trilulilu.ro/black_dragon/b4c45cbd5c11fc :lol::lol::lol:

D o n n 11-02-08 18:12

Re: Daewoo music
 
am vazut intro zi o faza nu pot sa o uit...era un tigan ..statea rezemat pe o dacie "tunata" si a intrat o manea dasta de averi:)) si at a inceput ala sa se caute prin buzunare,sasi numere bani sia scos lantu afara...nam mai putut de ras...si in legatura cu manelele...eu nu asc manele,decat melodii dalea ragaetton....gen don omar si alea..si mai nou si manele sunt pe stil ragaetton:))))






P.S. AICI SE INKEIE ORICE DISCUTIE DESPRE MANELE,MANELISTI SI ALTE ALEA...:d AICI SE VORBESTE DESPRE MUZICA...NU DESPRE MANELE SI ROCK...K NICI AIA NU E MUZICA..

Snapy_xxl 11-02-08 18:20

Re: Daewoo music
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1350178)
[...]
P.S. AICI SE INKEIE ORICE DISCUTIE DESPRE MANELE,MANELISTI SI ALTE ALEA...:d AICI SE VORBESTE DESPRE MUZICA...NU DESPRE MANELE SI ROCK...K NICI AIA NU E MUZICA..

:lol: :lol: Rockul nu e muzica?! Hai ma Donn ce draq...


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning