![]() |
Re: WORLD RACING 2
Stiu de program dar cica nu merge 100%, eu asa am auzit, incearca sa scoti fizic alea sa vezi numa de test:)
|
Re: WORLD RACING 2
Am sa incerc :D ms ;)
|
Re: WORLD RACING 2
Tot nu merge :( am sa incerc sa umblu prin fisierele jocului ...... trebuie sa fie ceva :-?? poa` reusesc :D
|
Re: WORLD RACING 2
Deci asa mergea acum nu mairetin exact cu mera cu imaginea trebuia montata cand cum... dar artrebui sa existe ceva helpuri pe net...
asta scrie pe gamecopyworld.... Play Instructions: Install the game - Full Installation. Mount the WR2.MDS CD-Image in DAEMON Tools v4. Physically disable all IDE CD/DVD-ROM drives. Play the Game! nu stiu daca ai incercat sau nu ... sau ce imagine ai.. |
Re: WORLD RACING 2
Am pus si imagini am copiat si crackuri am scos si dvd-romu :))) si tot nu mere :D
|
Re: WORLD RACING 2
Am sa incerc cu zici u ;) poate mere :D mersi mult ;)
|
Re: WORLD RACING 2
Cu placere distractie placuta cu jocul, spune-ne daca iti place:)
|
Re: WORLD RACING 2
2fast2you_dk exact asa am facut..dar am nevoie de serial..imi cere serialu..va rog lasa-ti un post cu el..
|
Re: WORLD RACING 2
Hm......vezi oleac dak se blocheaza asa cand ai cd-rw conectat si dvd-rw si dak tot se blocheaza nu e d la astea
|
Re: WORLD RACING 2
cand sunt conectate cd si dvd-rw se incarca dar dupa ce incarca imi da "Insert the World Racing 2 disc into another drive the press Retry" si nu merge
|
Re: WORLD RACING 2
5 Attachment(s)
fain wr2 da eu raman la wr 1 mi se pare foarte bun jocu asta din punct de vedere a simulari.mai ales and nai numai mercedesuri ;)
|
Re: WORLD RACING 2
De unde ai facut rost de patchu cu bmwuri? Link please! :D si eu sunt un mare fan al WR1... acuma ma chinui sa instalez WR2
|
Re: WORLD RACING 2
4 Attachment(s)
sincer sa fiu nu mai stiu.lam luat acum vreun an si era un patch de 900 de mb cu mai multe masini.
|
Re: WORLD RACING 2
daca iti aduci aminte please un link... auzi a8-u cum l-ai scos? ca mie tot LOCKED imi apare...
|
Re: WORLD RACING 2
am observat ca imi apar masini noi la un interval de timp.cred ca isi face update.de exemplu cu bmw m3 csl sau m5 nu pot merge daca nam netu pornit.daca vrei iti pun fisieru cu masini pe dc si il dai jos de acolo .
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning