![]() |
CHICI!!!!
Barele nu au nimic deosebit. Bara din fata \"modificata\" cu plasa (care mergea mai bine neagra) in loc de plasic, bara din spte- destul de comuna la Octavia \"tuning\", aerisirile din aripi sunt niste chiciuri din Vitan, la fel si presurile pentru ploaie, pragurile sa zicem ca merg, jantele la fel. Ochelarii de la stopuri sunt la fel de chiciosi iar pleoaplele de la faruri sunt dragutze. Un mare chici este si aerisirea din plafon care banuiesc ca nu e functionala.
Ideea e ca nu inteleg ce cauta pe prima 4tuning.ro?!!!? |
este frumoasa intradevar nu este un tuning extrem dar este frumos si cu bun gust...
10 ptr interior care m-a lasat :shock: 8-9 pentru exterior mai mergea umblat la stopuri...si alte retushuri...dar per ansamblu este reushita... ce nu intzeleg este ca jantele se specifica ca sunt speedline firma si eu vad jante SKODA...sau la skoda este model de jante speedline? eu stiu ca speedline face jante de uan singura cu logoul firmei...nu cu al mashini pe care se pune... poate ma lamureshte si pe mine cineva.... :P |
cred ca e prieten cu zolia_t :lol: :lol: altfel nu inteleg ce cauta pe prima pagina a forumului.
dak nu era \"bagata pe gat\" asa, poate avea parte de o primire mai buna... o masina de prima pagina, si nu pe vre-un site de auto oarecare, ci chiar pe 4tuning te face sa-ti creasca asteptarile, si cand vezi ce-i acolo... iti cam vine sa-l iei la oha pe proprietar :wink: |
orice s-ar zice skoda octavie este passat dar mai slabutz la finisaje interioare si altelemici diferente printre care si pretzul ca e muult mai ieftina. dpdv al motorizarii sunt propuse destule variante care dau posibilitatzi multiple pana la v6 4x4 150cp si poate nu sunt informat destul ca paote or exista si specimene mai bune.
P.S. daca as avea bani dar nu prea multzi as opta pt o skoda octavia tour 4x4. |
Re:
Quote:
asta despre care se debiteaza aici nuj cati cp are (nu vad daca are placute pe spate),dar oricum e 1,9 TDI (deci max din fabrica nu are mai mult de 130). in fine,vroiam sa-ti spun ca Octavia (1) e facuta dupa Bora,nu dupa Passat,desi are dimensiuni mai mari,e pe aceeasi platforma cu bora. iar la partea cu motorizarile,nu au nici un V6....toate sunt 4cilindrii in linie...topul fiind un 1,8 20V turbo,de 150 respectiv 180 cp (ultimu motor e luat de pe Audi TT parca :oops: ,si se gaseste doar pe RS). b09ubp nu stiu daca o sa-ti duca careva lipsa pe aici...avand in vedere intrarea ta...in fine all the best ! |
1 Attachment(s)
si ced ca mai lipseau ...:))
|
Re:
Quote:
|
asta rosie chiar e din CT,din X-team daca stiu eu bine... :lol:
dar nu stiu cui apartine...ne lamuresc cei din X-team :) ps:arata bine :wink: |
numarul este al masinii nu este nici o facatura!! garantat!! si da intr-adevar masina este din x-team!! :D
|
oki doki m-am convins, doar ca arata cam strange numarul ala, de aia intrebasem :wink:
|
2 Attachment(s)
nu e facatrura sefu e cam mic doar si ....ma cam costa 500 000 intrarea in bucale ca de e pre mic pt gaborii din buc in rest mc si sunt din x_team de cativa ani buni
|
imi place skoda ta dar nu am vazut si io o toba..macar aia stock :cry:
|
1 Attachment(s)
tobele ..........e mai interesant sa nu se vada decat 2 sau 4 de prost gust mai bine sa nu stii ;)
|
Re:
Quote:
|
frumoasa skoda lui marian,felicitari :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:17. |
- Copyright 2026 4Tuning