Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

TND--TEAM 22-06-05 23:02

1 Attachment(s)
SCORPION_ul face un burnout letal :P

luca 22-06-05 23:13

Quote:

baaaaaa
esti nascut in aceeasi zi cu mine
LOL :lol: :lol:
Tot pe 18 e si colegul meu de banca din liceu care imi e coleg de banca si acum la facultate. Super tare ne-am nimerit.

iasi_drifter 23-06-05 00:00

stiu si eu o gramada de raci nascutitot in perioada 14-18 iulie
cred ca is pe baricade la maternitate in perioada aia doctorii :lol:
cred ca tipa nonstop: \"Aduceti intariri!\" :D

ZerO_CooL 23-06-05 10:37

Capricorn - 17 ianuarie.

orlando 23-06-05 10:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

santos tzie trebea sa iti zica doctoru la multzi ani la patrat ca era si revelionu si nashterea ta... baftos esti....!

ZerO_CooL 23-06-05 10:48

Daca nu ma insel, cred ca Sebastian si Emil VEC mai sunt nascuti pe 1 ianuarie.

iasi_drifter 23-06-05 11:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

santos tzie trebea sa iti zica doctoru la multzi ani la patrat ca era si revelionu si nashterea ta... baftos esti....!

dc e baftos? pai a pierdut o sarbatoare daca-s 2 in 1

tng 24-06-05 13:07

TAUR
cei din zodia taur sunt tari in d`ale sexului.

alexutzu 24-06-05 14:12

CAPRICORN

RollerMAN 25-06-05 17:16

2 Attachment(s)
SAGETATOR!

HyPnOsE_EyE 01-07-05 11:41

CAPRICORN.....si caut TAUR :lol: :lol: :lol:

cioli17 01-07-05 11:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Daca nu ma insel, cred ca Sebastian si Emil VEC mai sunt nascuti pe 1 ianuarie.

io stiam de 1 aprilie :?

cristi_ubs 01-07-05 21:04

gemeni.Sunt multumut de zodie desi nu cred deloc in zodiac

Spark 26-03-06 16:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion ... si zic ca mi se potriveste ... ;)

Andrei_NSL 26-03-06 16:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta ...


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning