![]() |
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Colectionari ;)
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Colectionarul :D
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
masina e absolut superba. americanii s-au intrecut pe ei insisi. atata putere. care de obicei la americani pe un motor asa de mare nu cred ca depasea 450-500 cai. e super tare imi place la nebunie. nici eu nu gasesc defecte:X:X::X
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
VIDEO: Cum este construit Corvette ZR1
General Motors a anuntat recent performantele lui Corvette ZR1: 0-60 mph in 3.4 sec, 1/4 mile in 11.3 sec la 131 mph si viteza maxima 205 mph. Acesta este cel mai puternic, cel mai rapid si cel mai scump automobil construit vreodata de GM. Deci cum este construit? In video-ul de mai jos puteti vedea acest lucru! <embed src="http://www.brightcove.tv/playerswf" bgcolor="#FFFFFF" flashvars="allowFullScreen=true&initVideoId=161277 3635&servicesURL=http://www.brightcove.tv&viewerSecureGatewayURL=https://www.brightcove.tv&cdnURL=http://admin.brightcove.com&autoStart=false" base="http://admin.brightcove.com" name="bcPlayer" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" seamlesstabbing="false" type="application/x-shockwave-flash" swliveconnect="true" pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" height="412" width="486"> |
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Imi place mult masina asta. Dupa Ford GT care e un supercar veritabil, asta urmeaza in topul preferintelor mele.
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
in batalia cu Dodge...Chevroletul parerea mea e superior...k poate or fi alte super carurui mai bune..fiecare dupa placere:D
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
miash cumpara si eu vreo 2 asa :D:D
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
si acum un film asemanator cum se fabrica alta masina ...
foarte cunoscuta la noi https://youtube.com/watch?v=tRX7E0yZxh0 :rolleyes2 |
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Enzo-ul american :)
~Nautilus |
Re: Chevrolet Corvette ZR1
e super masina si in plus cred k e mai buna decat ca multe super masini europene
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
daca cu z06 (60-70k euro) bateai orice de la murci in jos, cu asta faci dragoste cu restul de masini...asta da masina...as lua-o oricand in fata gtr-ului
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Da interesant dar este cam scumpa .
|
Re: Chevrolet Corvette ZR1
Quote:
adica la 66.435 euro tie ti se pare scumpa o asa masina ??? :)) 620cp ... |
Re: Chevrolet Corvette ZR1
vreau si eu una :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning