Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

aleks 20-03-06 14:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
deci ne vedem sambata dimineatza?

aleks 21-03-06 00:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...000#post349000
spuneti aici va rog cum facem cu plecarea spre 4tuning day....

Alex23GAM 14-04-06 15:06

sal
 
cine vine maine la botosani sa-mi dea un tel poate ne strangem mai multi
0788846832

SV-05-YBG 20-04-06 11:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai traieste cineva la Iasi in afara de Alex?

Vladutzzz_sv 20-04-06 13:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ar mai fi LaMishto insa are ceva probleme cu forumul......are userul banat asa ca nu prea poate face nimic

SV-05-YBG 20-04-06 14:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Stii de ce are userul bannat?

ESPinoza 20-04-06 14:26

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG
Stii de ce are userul bannat?

mi`a spus mie ceva de genu ca l`a injurat pe nu stiu care.. si ia dat gratzian ban.. dar cica mai mult pt ca s`a inscris pe forumul celor de la ********** si nu i`a convenit administratorului de aici.. cam asta am inteles eu

Vladutzzz_sv 20-04-06 16:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Datorita vocabularului folosit fata de o anumita persoana ( nu dam nume).....chestia cu inscrierea pe celalalt forum nu cred ca e reala deoarece sunt fff multi care au cont si dincolo, o parte fiind chiar moderatori

KillerB 20-04-06 16:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Really? Asha coltzos si spurcat la gura/ la tastatura e micutzul?:D

Vladutzzz_sv 20-04-06 18:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Really? Asha coltzos si spurcat la gura/ la tastatura e micutzul?:D

In momentul in care este calcat pe nervi cred ca oricine procedeaza asa....chiar daca regreta cuvintele spuse dupa ce se calmeaza

SV-05-YBG 21-04-06 11:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
El ar fi trebuit sa isi cizeleze mai mult limbajul. Pentru ca este deja cunoscut pe forum si nu il cheama Sebastian.

Vladutzzz_sv 21-04-06 18:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Indiferent ce nume poarta ar fi recomandat sa se foloseasca un vocabular adecvat....chiar daca este este intrat de 2 zile si nu il stie nici naiba, chiar daca este un nume greu in comunitatea 4tuning.....parerea mea

aleks 27-04-06 09:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu sunt prieten bun cu andrei (la mishto) dar sarise calul...
i-am spus, si o recunoaste si el...
poate ca totusi ar trebui repus in drepturi, oricine are momentele lui de slabiciune...

SV-05-YBG 27-04-06 10:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vedem ce putem face.

Alex23GAM 30-04-06 10:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cine vine de 1 mai in cta?


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning