![]() |
Re: Superbul
tia ajuns suspensia?
|
Re: Superbul
jmechere tare amandoua si superbul si rsul.bv tie frate.miam luat si eu un superb tre sa ma duc pe 7 ian dupa el.o sa postez poze cand o sal iau.salutari
|
Re: Superbul
tia ajuns suspensia?
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
abia astept sa vad cum o sa vina cu suspensia pusa asta vreau sai fac si eu ca am auzit ca cu arcuri nu prea se lasa mult.si vreau sa o las jos si sai pun alte jante.u ramai cu jantele astea?suuces oricum cred ca o sati iasa ceva frumos
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
am si eu un superb negru de un an dar al tau este beton
|
Re: Superbul
am si eu un superb negru lan luat de nou dar al tau este beton
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning