Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   Superbul (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/59480-superbul.html)

naka66vio 31-12-07 11:57

Re: Superbul
 
tia ajuns suspensia?

Seat_TDI 31-12-07 14:25

Re: Superbul
 
jmechere tare amandoua si superbul si rsul.bv tie frate.miam luat si eu un superb tre sa ma duc pe 7 ian dupa el.o sa postez poze cand o sal iau.salutari

naka66vio 01-01-08 21:18

Re: Superbul
 
tia ajuns suspensia?

RS WYS 02-01-08 09:38

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1270627)
tia ajuns suspensia?

Salut. Din pacate nu a ajuns inca suspensia.O sa ajunga pe la jumatatea lunii Ianuarie cel putin asa mi-au promis.Am comandat-o in Italia si cand o sa am un camion in zona o sa treaca sa o ia.Abia astept:D

RS WYS 02-01-08 09:39

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by Seat_TDI (Post 1269411)
jmechere tare amandoua si superbul si rsul.bv tie frate.miam luat si eu un superb tre sa ma duc pe 7 ian dupa el.o sa postez poze cand o sal iau.salutari

mersi de aprecieri si mult succes cu noua masina .o sa fii multumit de ea iti spun eu.

naka66vio 02-01-08 13:13

Re: Superbul
 
abia astept sa vad cum o sa vina cu suspensia pusa asta vreau sai fac si eu ca am auzit ca cu arcuri nu prea se lasa mult.si vreau sa o las jos si sai pun alte jante.u ramai cu jantele astea?suuces oricum cred ca o sati iasa ceva frumos

RS WYS 03-01-08 11:16

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1271113)
abia astept sa vad cum o sa vina cu suspensia pusa asta vreau sai fac si eu ca am auzit ca cu arcuri nu prea se lasa mult.si vreau sa o las jos si sai pun alte jante.u ramai cu jantele astea?suuces oricum cred ca o sati iasa ceva frumos

sal.deocamdata o sa raman cu jantele astea dar pe viitor ma gandesc sa le schimb cu BBS tot pe 18 " -alea cu multe spite si cu un pic de bordura -cu care cred eu ca va arata bine.mai am un rand de jante pe 18 cu cauciucuri noi cu care am facut doar 3000 de km dar nu se potrivesc -sunt de BMW M5-si am si flansele de la ele dar nu am ce face cu ele si o sa le vand.daca stii vreun doritor da mi de stire (fata-245/40/18 iar spatele-265/35/18).

cristisiflory 09-01-08 19:17

Re: Superbul
 
am si eu un superb negru de un an dar al tau este beton

cristisiflory 09-01-08 19:19

Re: Superbul
 
am si eu un superb negru lan luat de nou dar al tau este beton


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning