Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - P U H (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/59381-e30.html)

anduaox 31-01-08 23:24

Re: E30 - P U H
 
motorul trebuia curatat inainte sa fie pus pe masina. si aranjat tot pe la compartimentul motor.

danut007ro 01-02-08 01:35

Re: E30 - P U H
 
recunosc, nu am dat cu spray pe motor... dar cand a fost dat jos motoru, tot compartimentul motor a fost aranjat si vopsit...

Lil Jan 10-03-08 01:09

Re: E30 - P U H
 
Daniele...ce faci tata ai dat coltu...mai intra si tu pe forum o discutie ceva....de vre-o saptamana in coace nu mai da lumea de tine . cu Ursake in ce stadiu mai esti l-ai vopsit ? ce i-ai mai facut ? bafta

turb0 21-07-08 15:36

Re: E30 - P U H
 
ce se mai intampla cu ursachele ?

316i 26-07-08 22:02

Re: E30 - P U H
 
Se asambleaza...incet dar sigur. Zilele trecute a reusit sa puna tapiteria de pe plafon si am pornit motorul.

turb0 27-07-08 01:13

Re: E30 - P U H
 
ceva poze / filmulete ?

Alex30 29-07-08 13:12

Re: E30 - P U H
 
Abia asteptam sa fie gata ursuletul...mai pune si tu ceva poze ca suntem curiosi :)

D G H 15-08-08 17:37

Re: E30 - P U H
 
iese saptamana asta pe strazi,nu mai e nevoie de poze,un urs deosebit,:D

Alex23 15-08-08 17:57

Re: E30 - P U H
 
dar totusi ar trebuie poze pt ca e f mare curiozitatea :D:D

dubmaniacks 15-08-08 18:50

Re: E30 - P U H
 
hai cu pozne :D


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning