![]() |
16 Attachment(s)
......de kitul asta de logan nu stiu nici eu nimic.am vazut masina si iam facut poze.din pacate nu avea bara spate.masina ori a fost lovita..ori nu a fost foarte bine facut kitul din prima..are mici spatii..dar ca idee arata foarte bine.ce parere aveti?daca stie cineva ceva despre masina...poate aflam si noi mai multe.mersi
Masina este facuta in Lugoj la firma Tuning Plast.Alaturi de acest Logan |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
....:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
o fata putin schimbata a masinii mele
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
un logan frumusel FOC
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
ceva mai vechi de prin 2006....+ ceva nou
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
Kit conceptie propie care nu l as fi realizat niciodata fara ajutorul baietilor de la PILOT
..Inca se lucreaza ... |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Interesant Diessel!Hai sa il vedem finalizat!
ON:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
E chiar fain loganul asta
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Nu prezinta body.kit dar e destul de dragutz;)
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
.......
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Mda...C S R power team;) frumoase masinute la CJ
ON:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Nu l`am vazut aici
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
:arrow: K Y S & M K R
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
KYS-ul e cel mai tare :X
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
L I V:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning