Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   POZE.... (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5771-poze.html)

Skillzu 08-06-05 22:13

1 Attachment(s)
asta e idn fatza

blowwind 08-06-05 22:17

https://www.4tuning.ro/gal/index.php?cat=13 galerie foto completa oferita de 4tuning.ro :)

MKE 09-06-05 19:51

am gasit pozele mersi

MKE 09-06-05 19:55

Frumusik dacaia asta verde daca mai avetzi poze cu ea am vrea sa le vad si eu

Skillzu 09-06-05 21:12

hmmm....nu am facut decat 2.....nu mi s-a parut chiar atat de interesanta incat sa fac mai multe...mai ales k ma certam cu unu k sa mergem sa luam ceva de baut...k yo stateam sa ma holbez in parcare sa vad dak exista ceva interesant.oricum nu se aude rau...arata ea mai rau dar se aude binisor mie unu nu-mi place...e mai frumos de o mie de ori AEW-u sau SGM-u doar prin faptul k sunt lasate pana la refuz. 8) 8) 8)

blowwind 15-06-05 22:47

cam tarziu...dar abea acum am pus mana pe ele :)

blowwind 15-06-05 22:48

3 Attachment(s)
cam tarziu...dar abea acum am pus mana pe ele :)
necesita Quick time player :)


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning