Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

golf II 04-08-05 08:07

da.asa e.masina aia.e super faina.pakat k nu isi pune omu niste jante adevarate....

SV-05-YBG 04-08-05 09:09

La cati bani s-au bagat in ea chiar ca niste jante nu ar fo fost o mare problema

semecristian 08-08-05 00:18

Avalansa de masini straine tunate in SV, am fost azi la o faleza scurta.. Hyunday rosu cu tuning, jenti albe, M3-uri (?) albastru inchis... cred ca e chiar M3, avan 280 in bord... Citroe Xsara gri cu capota neagra, nice facut.... Nu stiu de ce ,dar am o vaga impresie ca bietasii astia vor sta cam mult prin SV, de cand cu ridicatul de pasapoarte la vama la intrare in tara daca au depasit 90 de zile de sedere in afara ... :))
E mai bine asa :D Poate ii prindem si in cursa de pe 18, nu ?
Bafta, i'm on my way again!

golf II 10-08-05 16:39

m3 nu prea cred.costa cam mult in afara.cel mult au kit de m3.poate o sa fie multe masini la cursa :lol:

KAmikazee2005 10-08-05 21:33

andrei este un m3 la mine la bloc din anglia! si cre ca ala isi perimte la ce are in casa :) am sa vb cu el sa vad daca nu se baga la noi in club :)

Heparu_Boy 12-08-05 13:13

Daca vb de ala decapotabil nu iti mai fa sperante !!! Poate nu ai vazut si ce batic cu america si-a pus pe tetiera scaunului !!! Nashhhpa !!! Nu imi plac ashtia care vin si se sparg pe aici cu masinile dupa ce rup ghiba acolo si aici is mari si tari dar na !!! Mai este si ala cu mercedesul KOMPRESOR facaut fain si la numar scrie RENT A CAR !! :)))

KAmikazee2005 13-08-05 09:50

nu stiu daca e decapotabil! e venit din anglia pt ca are volan pe dreapta! cre ca nu vb de acelasi m3.

sv-84-ADR 13-08-05 15:55

2 Attachment(s)
primele poze cu masina mea
saptamana viitoare mai urmeaza si altele foto cu noi modificari

c&o_tuning 13-08-05 18:24

foto
 
6 Attachment(s)
inca doua masini facute de mine.(c&o tuning) relatii tel 0744883754 ,[email protected] sau la betirut in burdujeni(ptr cei din suceava)

Vally 13-08-05 21:42

Tuning
 
Mijto c&o_tuning ... VET`u la putere :)

Plin de masini de Italia pe la tine si prin oras!

Audi A4.. cel gri era mai mijto daca avea niste stopuri clare dar e mijto si asa! SUPER!

PS: aia portocalie de pe la tine modificata 100% de C&O ce masina e? sunt ceva foto pe aici cu ea?

c&o_tuning 13-08-05 22:35

re
 
2 Attachment(s)
e un bmw 320 (e36) a fost gri si i-am schimbat culoarea,zilele astea cred ca o sa iasa la plimbare,daca vine omul sa il ia.cat despre ala cu audi cred si eu ca iar sta mai bine cu mai multe insa totul depinde de bani clientului,eu le-as face de toate dar mocca nu se poate :lol: :lol:

Vladutzzz_sv 13-08-05 22:52

tuning
 
sunt de acord cu vally ca i-ar sta mai bine cu stopuri clare....despre audi vb, cat despre BMW'u tau....tot respectu, dar ai putea spune ce sub capota pls

c&o_tuning 14-08-05 07:34

re
 
pasiunea mea nu a fost nuciodata viteza ,ci mereu caut o masina sa traga si sa nu ma omoare la consum,e un motor diesel 2000 si are vreo 150 cai,merge de rupe.cel putin eu sunt multumit de ea.

Vally 14-08-05 12:12

tuning
 
Toti ar vrea tuning mijto.. dar banii vorbesc :)

Astept sa vad cum apare pe sosea BMW`u ala 320!

PS: Daca nu vine proprietaru` dupa el.. vin eu :lol:

Vally 14-08-05 12:16

Tuning
 
Mi`am amintit ceva! :)

Este in SV vre`un Renault Megane Coupe cu vreo urma de tuning? stie careva ceva? :) ..sau macar vreaun Megane Coupe. Eu am vazut unu` in curte la fostu` centru de calcul.. nu stiu ce numere avea.. si am mai vazut unu` galben prin centru cu nr de Italia. Sa plece baietii la munci.. ca is prea multi si cativa cu masini mijto :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning