Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

juana_man 05-11-07 07:14

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 1182829)
Deci sa inteleg ca data viitoare se anunta o intrunire fara volan? :D


da............fara volan si cu ceaun, eu aduc pahara esi cris aduce scortisoare :lol: :lol:

Alex2Fast4U 05-11-07 07:44

Re: intalnirea de week end !
 
bine bine ca pahare si scortzisoara.. da vinu` cine`l aduce.. ? :D nu se ofera nime.. ? ;)

raul_rebelul2005 05-11-07 11:34

Re: intalnirea de week end !
 
mai baiteti da noi am vb ceva sapt.trecuta,sa mergem la carturi in BH,ne mai tinem de treaba sau......nu?

athes 05-11-07 13:42

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1184103)
bine bine ca pahare si scortzisoara.. da vinu` cine`l aduce.. ? :D nu se ofera nime.. ? ;)

Pai..........idea este ca,cine intreaba primul....:lol: :lol: :lol:

rapidistu_c&c 05-11-07 21:19

Re: intalnirea de week end !
 
vorba lui juana cu ceaunu, buna ideea ;), juana aduce ceaunu, cristi scortisoara, si eu cu danii fain ar fi sa aducem vinu...dar sapt. asta nu ne intalnim k mergem la Baia Mare...asa k poate pe sapt. viitoare venim cu vinu ;) :)) :)) ;)

SM-84-VDG by DNY 05-11-07 21:27

Re: intalnirea de week end !
 
eu zic sa amanam pe sapt. viitoare intalnirea cu ceaunu...;) :)) k intradevar sapt. asta nu ne putem intalni k mergem la Baia Mare(eu cu cipri):) , dak mai vrea cineva sa vina.....asa intr-o mica excursie....mergem si ne intalnim si cu baietii din MR Baia Mare.....mi-ar placea sa mergem mai multi....:):):):);)

rapidistu_c&c 05-11-07 21:39

Re: intalnirea de week end !
 
da...fain ar fi sa mergem vineri mai multi la Baia Mare....ce ziceti??? veniti careva????....mai vine cred si Arthur(cu astra rosu).....:):):);)

raul_rebelul2005 05-11-07 22:00

Re: intalnirea de week end !
 
mai da la Oradea nu mai mergem la karturi???ce ziceti?nimeni nimik?eu ma duc oricum si stau pana sambata.....cine mai vrea sa se anunte.....

Devi 08-11-07 12:19

Re: intalnirea de week end !
 
toata lumea mere alan dalan :d amu care-i faza? ce facem?

Snoopy 08-11-07 13:31

Re: intalnirea de week end !
 
Nah nu stiu...eu sunt pentru vinul acela fiert :D.Sa vedem restu cam ce vor..?

rapidistu_c&c 08-11-07 13:55

Re: intalnirea de week end !
 
hai sa amanam pe sapt viitoare vinu si ceaunu...k o sa fiu si eu cu dani(sm 84 vd) sapt viitoare....hai sa mergem la Baia Mare intr-o plimbare sa ne intalnim cu cei din MR Baia Mare...eu cu danii oricum mergem....:):):);)

SM-84-VDG by DNY 08-11-07 14:01

Re: intalnirea de week end !
 
hai sa mergem la Baia Mare mai multi...si sa amanam vinu si ceaunu pe sapt viitoare.....noi pornim maine.... cei de la MR se intalnesc la 22:00....si din cate am inteles suntem bine venitii oricare din SM...si ne asteapta...:):):);)asa k mi-ar placea sa mergem mai multi...:):):)

rapidistu_c&c 08-11-07 19:56

Re: intalnirea de week end !
 
in legatura cu plecarea la Baia Mare...pana acum mergem 3 masini....pornirea o facem dupa ce se intuneca....ce ziceti ,mai vine careva???????? ;););)

juana_man 09-11-07 08:41

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
din serialu......distractie de week end :D

raul_rebelul2005 09-11-07 10:26

Re: intalnirea de week end !
 
frumos...frumos....vad ca ai facut antrenament pt.concurs...


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning