![]() |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
da............fara volan si cu ceaun, eu aduc pahara esi cris aduce scortisoare :lol: :lol: |
Re: intalnirea de week end !
bine bine ca pahare si scortzisoara.. da vinu` cine`l aduce.. ? :D nu se ofera nime.. ? ;)
|
Re: intalnirea de week end !
mai baiteti da noi am vb ceva sapt.trecuta,sa mergem la carturi in BH,ne mai tinem de treaba sau......nu?
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
vorba lui juana cu ceaunu, buna ideea ;), juana aduce ceaunu, cristi scortisoara, si eu cu danii fain ar fi sa aducem vinu...dar sapt. asta nu ne intalnim k mergem la Baia Mare...asa k poate pe sapt. viitoare venim cu vinu ;) :)) :)) ;)
|
Re: intalnirea de week end !
eu zic sa amanam pe sapt. viitoare intalnirea cu ceaunu...;) :)) k intradevar sapt. asta nu ne putem intalni k mergem la Baia Mare(eu cu cipri):) , dak mai vrea cineva sa vina.....asa intr-o mica excursie....mergem si ne intalnim si cu baietii din MR Baia Mare.....mi-ar placea sa mergem mai multi....:):):):);)
|
Re: intalnirea de week end !
da...fain ar fi sa mergem vineri mai multi la Baia Mare....ce ziceti??? veniti careva????....mai vine cred si Arthur(cu astra rosu).....:):):);)
|
Re: intalnirea de week end !
mai da la Oradea nu mai mergem la karturi???ce ziceti?nimeni nimik?eu ma duc oricum si stau pana sambata.....cine mai vrea sa se anunte.....
|
Re: intalnirea de week end !
toata lumea mere alan dalan :d amu care-i faza? ce facem?
|
Re: intalnirea de week end !
Nah nu stiu...eu sunt pentru vinul acela fiert :D.Sa vedem restu cam ce vor..?
|
Re: intalnirea de week end !
hai sa amanam pe sapt viitoare vinu si ceaunu...k o sa fiu si eu cu dani(sm 84 vd) sapt viitoare....hai sa mergem la Baia Mare intr-o plimbare sa ne intalnim cu cei din MR Baia Mare...eu cu danii oricum mergem....:):):);)
|
Re: intalnirea de week end !
hai sa mergem la Baia Mare mai multi...si sa amanam vinu si ceaunu pe sapt viitoare.....noi pornim maine.... cei de la MR se intalnesc la 22:00....si din cate am inteles suntem bine venitii oricare din SM...si ne asteapta...:):):);)asa k mi-ar placea sa mergem mai multi...:):):)
|
Re: intalnirea de week end !
in legatura cu plecarea la Baia Mare...pana acum mergem 3 masini....pornirea o facem dupa ce se intuneca....ce ziceti ,mai vine careva???????? ;););)
|
Re: intalnirea de week end !
1 Attachment(s)
din serialu......distractie de week end :D
|
Re: intalnirea de week end !
frumos...frumos....vad ca ai facut antrenament pt.concurs...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning