![]() |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
cum sa nu fie tacut dak nici macar nu e online ....:omfg: |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
4 Attachment(s)
Donoarele de la masina.. Sunt si voi ramane un tip care foloseste c/p ca un mod de virtual tuning, acum incep si cu ptuin brush.. :lol: . Daca mie mi-a iesit masina cu c/p 70% de pe un donor asa nu inseamna ca e praf... a fost multa munca in ea, si in plus nu cred ca ar conta cate donoare sunt puse intr-o masina, ci rezultatul final. Calitate sau nu, eu inca o consider una din cele mai bune lucrari ale mele. Recunosc faptul ca 70% din voi ati muncit mai mult ca mine ( nu mai vorbesc de yak, om care a facut full brush si arata mai bine ca a mea ) dar mers pe realism, nu merit sa castig poolul, o recunosc, insa nici tommy. Toate voturile mele pot fi redirectionate catre yakone care DA, merita poolul, multa munca, mult simt estetic... chiar imi place masina lui. Repet, nu tin la acest pool, sau la oricare altul. Bafta... iar tommy... vbim noi pe pm despre viitor :wink:. Chiar daca nu scriam acest post, chiar daca l-am scris tot yackone merita sa castige. De acum gata cu acest topic, rog moderatorii sa stearga in termen de 24h acest post daca-l consider revoltator dar as vrea ca persoanele care au ceva de inteles din acest post sa o faca. Incerc sa dovedesc ca nu tin la un pool cum toti credeti, ca ma cred egoist sau alte tampenii... Multa bafta baieti, ne vedem la urmatorul battle. Iar tommy ti-am mai zis, vbim pe Pm, nu are rost sa ne certam aici.
wlady. |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
scuze ca ma bag in discutia asta. Am urmarit-o de cand a inceput! Wlady a facut o masina f buna la fel si tommy! nu vad nimic gresit in ce a facut wlady si anume ca a luat de acolo si de acolo, ca teoretic in asta consta virtual tuning-ul...nu a luat de pe o masina deja tunata virtual! userii respectivi ar putea fi verificati de pe ce ip sunt facuti si asa se vede! ambele masini sunt bune.
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
I. Sefe (TOMMY), eu te sfatuiesc sa nu te mai agiti ca faci spume si dai pe afara. Doar ce m-am intors de la drum, mi-e rau, sunt obosit si dezamagit de anumite chestii si chiar nu am chef de figuri de 2 lei. Nu toata lumea freaca menta si nu toata lumea are net la indemana non-stop. Asta ca sa-ti spun de ce sunt "tacut".
Acolo de unde vii tu, e Paradis, iar la noi, groapa de gunoi. Deh, atata putem, atata facem. Daca nu-ti convine (dupa cum bine am vazut, vad si voi vedea in continuare), esti liber sa iei drumul pribegiei. Lasa matale hvtmu' si 4tuningu' si da o raita pe PSU. Ia la puricat topicurile de acolo si... revin-o cu o impresie. Buna, rea, cum o fi. Sau... mai bine intreaba-l pe prietenul L33L00 cum e cu copy/paste o intreaga masina peste alta, ca si el face aproximativ acelasi lucru. Noi, din punct de vedere al VTului, suntem MICI. Toti! Daca pe forumuri special dedicate acestui lucru nu se blameaza practica asta, nu o sa incepem noi. Daca se copia dupa o masina deja modificata virtual, atunci da, luam masuri, dar pana atunci, battleu' ramane asa cum este in momentul de fata. Parerea mea ! II. Daca vrei s-o dam frumos, hai sa facem smecherie la V4TL! Sau hai sa facem un battle frumos, fara nume, fara semnaturi, fara nimic. Sa fie 2 masini anonime, care sa fie votate ca atare. Eu si tu! In incheiere imi cer scuze pentru atitudinea pe care am avut-o fata de tine cand ai postat primele poze. Din punctul meu de vedere, a fost 50 % corect, 50 % nu. |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
referitor la masina lui Wlady: eu nu am nimik cu el asa cum cu nimeni dar incerc sa ma fac intzeles de ce m-a deranjat faptul ca masina lui este alta: fiind vorba de un stock in stare jalnica cu un singur c/p a putut aduce la o stare buna ,lucru ce altzii poate au facut cu rebrush zile intregi. In fine...fiecare comunitate cu regulile lor. |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Gabi inchide topicul!
Castigator e wlady si pune urmatoarea masina ... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning