Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FEMEIA SI MASINA (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5421-femeia-masina.html)

aleks 22-08-05 12:50

ema, astia cu numere de italia sunt o specie aparte, de fapt o subspecie, \"taranul de oras cu accent de albano si miros al cavitatii bucale de canal\" asta e descrierea lor, vajnici soferi cu pantofi de lac si camasa de manelisti, sa se asorteze cu cararea pe-o parte, cum au vazut ei ca-i frumos cand au plecat ei de la ei din sat

ct77pia 29-08-05 13:52

lasa ca fost mea prietena era dezastru la consdus la o sapt dupa ce si-a luat permisul a parcat masina intr-un copac si cind am zis ca a parcat chiar asta a si facut ea vroia sa parcheze dar am mai avut o prietna care conducea super calumea asa caaaaaaaaaaaaaaaaa depinde si de ce culoare au la par prima era blonda si machidoanca a doau era bruneta

aleks 29-08-05 17:20

nu am nik cu blondele, dar viata confirma de fiecare data :twisted: :twisted:

needBrain 29-08-05 20:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
nu am nik cu blondele, dar viata confirma de fiecare data :twisted: :twisted:

din pacate sau din fericire?

aleks 31-08-05 17:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
nu am nik cu blondele, dar viata confirma de fiecare data :twisted: :twisted:

din pacate sau din fericire?

din pacate, ca dak nimeresti doua la volan si una la un ghiseu intr-o zi, s-a terminat smekeria, esti un om mort :lol:

needBrain 01-09-05 02:56

pai la ce ai zis u acolo aleks......pai ai descris un cataclism

aleks 01-09-05 14:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
pai la ce ai zis u acolo aleks......pai ai descris un cataclism

nu unul, trei :lol: :lol:

Vladutzzz_sv 08-09-05 21:53

as
 
Nu stiu cum sa va spun dar de gand mi-a suspendat garcea permisu cu masinutza mea circula sor-mea, sper ca voi avea cu ce merge dupa 90 de zile de pietonaj

ERY 09-09-05 09:42

Re: as
 
Quote:

Originally Posted by \"Vladutzzz_sv\"
Nu stiu cum sa va spun dar de gand mi-a suspendat garcea permisu cu masinutza mea circula sor-mea, sper ca voi avea cu ce merge dupa 90 de zile de pietonaj

Pai la 18 ani cati ai tu esti incepator, deci nu iti suspenda permisul ci ti-l anuleaza direct....... :wink:

Mantus_a 09-09-05 13:45

vezi daca folosesti alcool la volan asa patesti :drunk:

Michael 09-09-05 15:13

4 Attachment(s)
Pe scurt, este vorba de o tipa care a condus o masina pe autostrada, in Ungaria, doar in viteza 1!
Credea ca are schimbator automat de viteze!
Rezultatul...in poze !

EvLSant0S 09-09-05 15:31

=))
no comment :P
o chestie tare cu femei ..

Se īntālnesc doua foste colege de liceu: - Buna! Ce faci? Nu te-am mai vazut de mult . . . . - Buna! Ce sa fac . . . ma duc sa spal Mertanu' apoi merg sa manānc la Marriot! Tu? - Si eu tot curva :lol:

PYT 09-09-05 21:35

vai de mine, deci asta e penalitatea absoluta in materie de condus. da a mers ceva tipa, nu gluma.. doh :weirdface

NEo007RX4 09-09-05 23:32

Total OFFTOPIC: am vazut deja pe multe topicuri folosirea aberanta a cuvantului PENAL si a derivatilor lui. A nu se confunda PENAL cu PENIBIL... Cuvantul Penal se refere la legi, nu la masini, nu la femei, nu la ciocolata.

aleks 12-09-05 09:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
Total OFFTOPIC: am vazut deja pe multe topicuri folosirea aberanta a cuvantului PENAL si a derivatilor lui. A nu se confunda PENAL cu PENIBIL... Cuvantul Penal se refere la legi, nu la masini, nu la femei, nu la ciocolata.

e o expresie, e ca si cum ai spune de o femeie ca e tare, e evident ca nu te referi la faptul ca are duritatea betonului... :wink:


All times are GMT +2. The time now is 14:56.

- Copyright 2026 4Tuning