![]() |
Re: Intalnire in Pitesti ?
asa este,ai dreptate cine e batut in cap s-0 tina tot asa,cine a inteles s-a vazut,oricum duminica sunt liber si voi fi si eu prezent la intalnire si sa speram ca ne ajuta si timpul
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
:lol:
ar fii chiar tare sa vii cu masina ta imbracat in uniforma :lol: |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Care e rostul tuturor speculatilor de genul asta,cat timp "LIV" a fost la intalniri si nu s-a intamplat nimic iesit din comun?In loc sa fie toata lumea fericita k au parte de ursuleti si de liniutze adevarate la intalniri se arunca, cu vorbe aiurea k de obicei.
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
e dreptul fiecaruia sa-si expuna parerile,eu merg mai departe stiti voi cum se spune-CAINII LATRA URSUL MERGE-ne vom vedea in acelasi loc
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
sa vb cu edy;) |
Re: Intalnire in Pitesti ?
mersi pt informatie,am sa il intreb pe edy
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
se pare ca repetam ;)
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
baieti dati un telefon ca sa fiu si eu prezent Ok??
sco211 dai un tarr da? |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
DACA AVETI NEVOIE DE MINE STITI UNDE MA GASITI..SUS..VW-AUDI. POATE NE VEDEM .... |
Re: Intalnire in Pitesti ?
eu am inceput threadul dar din lipsa de timp , interviuri de angajare, probleme cu masina, etc , nu am mai avut timp sa il mai si verific ....
deci ... cand urmatoarea intalnire ? |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Deci cand se tine intalinirea si unde daca as putea sa fiu singur acasa ias fura lu tata masina si as veni si eu cu ea.
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Am m-ai facuto si nu ma prins nimeni dar era sa ma prinda politia.Pana la urma unde e intalnirea si la ce ora ?
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
NFS-ul dauneaza grav gandirii :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning