Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Intalnire in Pitesti ? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/52952-intalnire-pitesti.html)

ag14liv 01-11-07 13:01

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
asa este,ai dreptate cine e batut in cap s-0 tina tot asa,cine a inteles s-a vazut,oricum duminica sunt liber si voi fi si eu prezent la intalnire si sa speram ca ne ajuta si timpul

sco211 01-11-07 16:51

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
:lol:
ar fii chiar tare sa vii cu masina ta imbracat in uniforma
:lol:

Donnyro 01-11-07 20:47

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Care e rostul tuturor speculatilor de genul asta,cat timp "LIV" a fost la intalniri si nu s-a intamplat nimic iesit din comun?In loc sa fie toata lumea fericita k au parte de ursuleti si de liniutze adevarate la intalniri se arunca, cu vorbe aiurea k de obicei.

ag14liv 01-11-07 21:10

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
e dreptul fiecaruia sa-si expuna parerile,eu merg mai departe stiti voi cum se spune-CAINII LATRA URSUL MERGE-ne vom vedea in acelasi loc

sco211 02-11-07 14:01

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by ag14liv (Post 1179314)
e dreptul fiecaruia sa-si expuna parerile,eu merg mai departe stiti voi cum se spune-CAINII LATRA URSUL MERGE-ne vom vedea in acelasi loc

sau nu in acelasi loc...;)
sa vb cu edy;)

ag14liv 02-11-07 21:53

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
mersi pt informatie,am sa il intreb pe edy

bobby_gsi2 03-11-07 15:58

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 1180380)
sau nu in acelasi loc...;)
sa vb cu edy;)

Hmmmmmmm....... :)

sco211 04-11-07 01:24

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
se pare ca repetam ;)

Kasp3r 04-11-07 14:34

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
baieti dati un telefon ca sa fiu si eu prezent Ok??
sco211 dai un tarr da?

80LEU 05-11-07 13:47

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by MMihai (Post 1171970)
Leu ce faci mah tata nu am mai vb demult !! :)
ps. am vandut audi. dar pazea ca imi iau ceva du tractiune spate !! ;))

FAC BINE-RAU ..NICI EU NU MAI STIU..VOI ?
DACA AVETI NEVOIE DE MINE STITI UNDE MA GASITI..SUS..VW-AUDI.
POATE NE VEDEM ....

KillerINC 04-07-08 02:21

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
eu am inceput threadul dar din lipsa de timp , interviuri de angajare, probleme cu masina, etc , nu am mai avut timp sa il mai si verific ....

deci ... cand urmatoarea intalnire ?

mercedes benz w123 05-10-08 19:29

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Deci cand se tine intalinirea si unde daca as putea sa fiu singur acasa ias fura lu tata masina si as veni si eu cu ea.

MMihai 06-10-08 00:39

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by mercedes benz w123 (Post 1793854)
Deci cand se tine intalinirea si unde daca as putea sa fiu singur acasa ias fura lu tata masina si as veni si eu cu ea.

sunt sigur k nu ar fi bine sa faci asta

mercedes benz w123 06-10-08 10:36

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Am m-ai facuto si nu ma prins nimeni dar era sa ma prinda politia.Pana la urma unde e intalnirea si la ce ora ?

bobby_gsi2 06-10-08 10:42

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
NFS-ul dauneaza grav gandirii :))


All times are GMT +2. The time now is 14:20.

- Copyright 2026 4Tuning