Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

DACIA-Wrc 12-09-07 22:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
69wrx - dacia-wrc 2-0

DACIA-Wrc 12-09-07 22:06

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ci8y-m - dacia-wrc 1-2

DACIA-Wrc 12-09-07 22:07

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
din 4 meciuri 3 castigate si o infrangere
adica din 4 parteneri ca meciuri am jucat 3 pentru 3 si restul de xxx de palcere :P

DACIA-Wrc 12-09-07 23:15

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
reptyle -dacia-wrc 0-2

Xel'Naga 12-09-07 23:18

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Deci pana acuma care e mersul MECIURILOR ??:rolleyes2 :idea: :arrow:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:19

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
eu am 4 castiguri si o infrangere din 5 parteneri :D

VaLeX 12-09-07 23:21

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
DACIA-Wrc lasa "amicalele" pt tine..aici doar rezultatele oficiale

asteptam sa se posteze si celelalte rezultate , si vor fi alte alegeri ..felicitari castigatorilor , better luck next time to the defeated ones ;)

Deci : CINE A CASTIGAT ??? Asta era intrebarea ?? !! :twisted: ;) :rolleyes2 :shock: :idea: :arrow:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
tu ai zis ca nu joci cu mine
ti`am dat sa jucam si ai dat decline, ai uitat?

VaLeX 12-09-07 23:31

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Xel calm , ca nu s'au incheiat toate 16 meciurile ..mai dureaza

DACIA - pt sa joc cu tine ? inv sa te comporti si sa vb civilizat , apoi poate purtam si noi un dialog ;) ..si n-am pt ce sa joc cu tine dac nu suntem adversari in concurs , 4 fun ?

eu sunt CALM ... eram doar curios ce ati facut + vezi pe ce ton vb cu mene ;) :twisted: :rolleyes2 :idea:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
are ceva?
4fun am jucat cu mai bine de jumate din cei care sunt inscrisi :D

69WRX 12-09-07 23:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
adversara mea nu intra pe mess...mai astept...

DACIA-Wrc 12-09-07 23:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
cristi T - dacia-wrc 0-2

VaLeX 12-09-07 23:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
s-au jucat :

VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1
Sandrin - dagosh88 2:1
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2

se vor mai juca pana maine la 16:00

Cristi_T vs. RAPTYLE
boy_wonder vs. b0b0
Magos vs. 69WRX
C!8Y-M vs. BMW-E30dak

In caz ca 1 dintre participanti NU se prezinta , celalat este declarat Invingator !

VaLeX 12-09-07 23:39

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Xel , nush ce te'a deranjat ? ti'am zis doar sa ai rabdare ca mai sunt meciuri care trebuie jucate ! no hard feeling

OK man .. daca ma suparam VEDEAI ... :idea: :arrow:
EU am zis DOAR !! L:a suparare o sa simti !! ;) :idea:
Deci hai sa vedem ce se mai intampla ca sunt si eu curios !! :lol: ;)
NU VA ABATETI DE LA SUBIECT ca va STERG POSTURILE !! ;) :twisted: :idea:

(!8Y_M 12-09-07 23:47

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
C!8Y-M vs. BMW-E30dak => 1-2 :( am papat bataie:P bafta tuturor


All times are GMT +2. The time now is 11:27.

- Copyright 2026 4Tuning