Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

browser 28-09-07 10:43

Re: Intalnirea renault 5
 
ok ne vedem acolo :)

Miez 28-09-07 13:24

Re: Intalnirea renault 5
 
ce-as veni si eu ... da ... nu e gata 5-u meu ..

vin cu el pe platforma ? :P

browser 28-09-07 15:14

Re: Intalnirea renault 5
 
poti sa vi si fara el e bine si asa chiar te rog :)

browser 28-09-07 20:06

Re: Intalnirea renault 5
 
din motive de *** nu mai pot sa ajung imi cer scuze :anger: o lasam pe alta data :evil:

villytzah 28-09-07 20:44

Re: Intalnirea renault 5
 
La ora 18.00 nici eu nu pot ajunge......daca era ceva pe la 10-11 dimneata reuseam sa ajung .....Sorry ....si speram sa iasa ceva frumos :(

boncea 29-09-07 00:22

Re: Intalnirea renault 5
 
deci pana la urma ne mai intalnim sau nu?:( ca vad ca vorbim ceva.....si acum nimeni numai poate

browser 29-09-07 13:18

Re: Intalnirea renault 5
 
REPROGRAMARE: 13:10:2007 orele 18:00 intalnire reno5 Polivalenta

o sa dau pm la fiecare user cu data si ora intalniri asa o sa fim mai multi !

miliady 29-09-07 20:43

Re: Intalnirea renault 5
 
bine ca am ajuns pana acolo .... degeaba :D

browser 29-09-07 20:46

Re: Intalnirea renault 5
 
sry.... :( acum o facem lata :D

Ferny 30-09-07 13:41

Re: Intalnirea renault 5
 
vad ca nu sa tinut intilnirea ,si data trecuta au fost putine r5 ,poate pe 13 oct sa fie multi ....cine stie.

boncea 30-09-07 23:48

Re: Intalnirea renault 5
 
Pe 13 sigur o sa iasa ceva marfa...:D

mistreku 01-10-07 10:47

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 13 poate ma bag shi eu..treaba e ca nu shtiu sa ajung la polivalenta aia..

browser 01-10-07 12:26

Re: Intalnirea renault 5
 
au naspa atunci zi tu un reper in bucuresti care il sti ca sa vin sa te iau :)

mistreku 01-10-07 13:49

Re: Intalnirea renault 5
 
pai cre`ca cel mai bine imi zici u adresa exacta a polivalentei shi vin cu GPS-u'..

miliady 01-10-07 15:00

Re: Intalnirea renault 5
 
nu are adresa.... e pe langa palatul copiilor..

eu zic ca e mai bine in fata casei poporului... sincer.. e mai cunoscuta zona


All times are GMT +2. The time now is 17:07.

- Copyright 2026 4Tuning