![]() |
Re: Intalnirea renault 5
ok ne vedem acolo :)
|
Re: Intalnirea renault 5
ce-as veni si eu ... da ... nu e gata 5-u meu ..
vin cu el pe platforma ? :P |
Re: Intalnirea renault 5
poti sa vi si fara el e bine si asa chiar te rog :)
|
Re: Intalnirea renault 5
din motive de *** nu mai pot sa ajung imi cer scuze :anger: o lasam pe alta data :evil:
|
Re: Intalnirea renault 5
La ora 18.00 nici eu nu pot ajunge......daca era ceva pe la 10-11 dimneata reuseam sa ajung .....Sorry ....si speram sa iasa ceva frumos :(
|
Re: Intalnirea renault 5
deci pana la urma ne mai intalnim sau nu?:( ca vad ca vorbim ceva.....si acum nimeni numai poate
|
Re: Intalnirea renault 5
REPROGRAMARE: 13:10:2007 orele 18:00 intalnire reno5 Polivalenta
o sa dau pm la fiecare user cu data si ora intalniri asa o sa fim mai multi ! |
Re: Intalnirea renault 5
bine ca am ajuns pana acolo .... degeaba :D
|
Re: Intalnirea renault 5
sry.... :( acum o facem lata :D
|
Re: Intalnirea renault 5
vad ca nu sa tinut intilnirea ,si data trecuta au fost putine r5 ,poate pe 13 oct sa fie multi ....cine stie.
|
Re: Intalnirea renault 5
Pe 13 sigur o sa iasa ceva marfa...:D
|
Re: Intalnirea renault 5
pe 13 poate ma bag shi eu..treaba e ca nu shtiu sa ajung la polivalenta aia..
|
Re: Intalnirea renault 5
au naspa atunci zi tu un reper in bucuresti care il sti ca sa vin sa te iau :)
|
Re: Intalnirea renault 5
pai cre`ca cel mai bine imi zici u adresa exacta a polivalentei shi vin cu GPS-u'..
|
Re: Intalnirea renault 5
nu are adresa.... e pe langa palatul copiilor..
eu zic ca e mai bine in fata casei poporului... sincer.. e mai cunoscuta zona |
| All times are GMT +2. The time now is 17:07. |
- Copyright 2026 4Tuning