![]() |
Re: ce telefon este cel mai bun?
de la telefoane a-ti ajuns la masini (SLR) ,camere foto ?
:D |
Re: ce telefon este cel mai bun?
Still....SLR-ul ala costa la fel si cantareste mult mai mult...si...nu e telefon...
So...gata cu off-topicul...si cu SLR si SLK si CLK sau ce mai spui tu.. In concluzie...telefonul ala e prea tare...:p |
Re: ce telefon este cel mai bun?
am nokia..dar consider k cea mai buna firma .. fiind ..sony ericsson .... VOTAT sony ericsson ! :D :D :D
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
Mie nokia mi se pare cea mai buna firma
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
eu am un nokia 6230 cu card mmc de 256 mb. sunt super multumit de el chiar daca camera Vga nu mai este la moda. e rapid in meniu, se incarca repede pozele si il mai pastrez vreo 2 ani (chiar daca il am din 2004), merita ;)
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
si eu tot nokia votez 8) ... am 2 telef nokia . rezistente si utile 8)
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
Merg pe sony ericsson :D
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
Nokia ..
cel mai tare |
Re: ce telefon este cel mai bun?
Sony Ericsson sunt cele mai bune la baterie !!!
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
acuma depidne si de model ... dar nokia - best phone
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
nokia clar
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
nokia >au baterii bune+meniu f bun!
mai ales n95 e un tel complet! are navigatie(100 de tari)...tot ... |
Re: ce telefon este cel mai bun?
sony-ericsson pt ca am eu :)
nu serios mi se pare mai bun ca nokia si ca design si ca soft |
Re: ce telefon este cel mai bun?
Nokia normal... eu am un 6680
|
Re: ce telefon este cel mai bun?
cik Nokia e cel mai jmeker...dar la fiabilitate Siemens e pe primul loc(MADE IN GERMANY)....eu am un Nokia super multzumit de el.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:05. |
- Copyright 2026 4Tuning