Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   ce telefon este cel mai bun? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/4862-telefon-bun.html)

sandrin 07-05-06 20:08

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
de la telefoane a-ti ajuns la masini (SLR) ,camere foto ?
:D

SHOGUN-A8 07-05-06 22:33

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Still....SLR-ul ala costa la fel si cantareste mult mai mult...si...nu e telefon...
So...gata cu off-topicul...si cu SLR si SLK si CLK sau ce mai spui tu..
In concluzie...telefonul ala e prea tare...:p

Bmwaldo 07-05-06 23:39

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
am nokia..dar consider k cea mai buna firma .. fiind ..sony ericsson .... VOTAT sony ericsson ! :D :D :D

dj_poznasu 09-03-07 19:46

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Mie nokia mi se pare cea mai buna firma

MariusM 13-03-07 00:44

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
eu am un nokia 6230 cu card mmc de 256 mb. sunt super multumit de el chiar daca camera Vga nu mai este la moda. e rapid in meniu, se incarca repede pozele si il mai pastrez vreo 2 ani (chiar daca il am din 2004), merita ;)

Adytzu_JerrY 15-03-07 08:18

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
si eu tot nokia votez 8) ... am 2 telef nokia . rezistente si utile 8)

Nubyan 15-03-07 14:45

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Merg pe sony ericsson :D

EvLSant0S 15-03-07 19:19

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Nokia ..
cel mai tare

c i k y 15-03-07 20:43

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Sony Ericsson sunt cele mai bune la baterie !!!

sandrin 16-03-07 21:55

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
acuma depidne si de model ... dar nokia - best phone

vlad_Mafiotu 17-03-07 20:34

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
nokia clar

TSC-Us 10-04-07 03:15

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
nokia >au baterii bune+meniu f bun!
mai ales n95 e un tel complet! are navigatie(100 de tari)...tot ...

BMWfan 10-04-07 14:04

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
sony-ericsson pt ca am eu :)
nu serios mi se pare mai bun ca nokia si ca design si ca soft

NSL_KiwY 10-04-07 15:14

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
Nokia normal... eu am un 6680

platon911 19-04-07 00:11

Re: ce telefon este cel mai bun?
 
cik Nokia e cel mai jmeker...dar la fiabilitate Siemens e pe primul loc(MADE IN GERMANY)....eu am un Nokia super multzumit de el.....


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning