![]() |
frumos, frumos de tot...
|
pune niste poza si pe ziua.......cu farurile........ :)
|
2 Attachment(s)
uitete :lol:
|
Mai mai ce faine sunt farurile.....
|
Re:
Quote:
|
cat imi dai ??
|
... zi tu un pretz ca il mai negociem noi.. numa nu pretzuri astronomice.. tu cu cat ai luato de la akimoto?!
|
inca nu mam gandit cu cat sa dau .... zi-mi tu un pret daca imi convine til dau masina
|
iti dau pe ea 3000 euro...si iti fac cunostintza cu 2 stripteze :lol: :lol:
|
Io as zice sa i-o dai la calin.... :lol: :lol: :lol: :lol:
|
bine mah mie nu imi trebe stripteze si cu 3.000 euro iti dau emblema de HONDA :wink: :lol:
|
bah eu itzi dau 12 mii...dar nu am totzi banii jos...ar trebui sa vand porschele sa fac rost de bani..dar s-ar putea sa rezolv fara sa vand porschele. :)
|
da-mi mai multe date despre ea sa stiu si eu ce cumpar... ca asa ce am vazuto la \"akimoto\" si acu` e la tine-n arad.. da-mi tu detalii si-ti fac eu un pretz... sau fa tu un pretz.. dar nu astronomic.. ca nu-s cosmonaut..
|
nu prea a mai modificat nimik la ea...de mers mere bine......si ce m-a impresionat pe mine tare rau...e ca nu scartzaie chiar nimik in interior.....absolut nimik...chiar pe drumu cu piatra cubica gropi....... :lol:
|
mah am mai modificat muzica,stopuri.faruri,filtru ce dracu :) calin are dreptate nu se aude absolut nimic deci e rezistent
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning