Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

Shortround 22-08-07 23:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)

florin_cars 23-08-07 00:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai a si facut-o...pt putin timp :-P

mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock:

Shortround 23-08-07 00:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^

blad 23-08-07 12:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1060154)
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)

pai am facuto subaru draga:) 70% credeau ca e subaru :)

blad 23-08-07 12:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1060208)
pai a si facut-o...pt putin timp :-P

mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock:

erau si filme porno

blad 23-08-07 13:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1060225)
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^

ala e modulu de la neoane

gj11gmy 23-08-07 17:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

blad 23-08-07 19:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1061096)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

o stiu ! super.. da cu vinylinurile alea crom nu am vazuto :| in ce oras ai vanduto ?

florin_cars 23-08-07 21:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
din TM a venit la TG-JIU..acum s-a dus iara? :lol:

DolusD 23-08-07 23:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e misto masina , nu am auzit nimik de ea la ilegale dar e misto :P

cristea_rotitza 24-08-07 02:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1061096)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

masina asta intradevar a fost ce-a mai smechera de vara tracuta de la liniutze ,stima si respect pe ea vali.

gj11gmy 24-08-07 16:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cine n a auzit de masina asta pe la liniutze inseamna ca n a prea fost pe acolo.2veri la rand a fost campioana,nu m a facut nimeni,pana asta toamna cand a spart gheata ciorascu cu ursuletzu lu arsenie(ERK u) si m a lasat in spate cu vreo 2-3 masini.masina am luat o de la cluj,am tinut o vreo 2 ani si am trimis o pe la piatra neamtz!!

DolusD 24-08-07 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(

confuzzling 25-08-07 01:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pacat ca s-a certat dacia mea biturbo cu un cap de pod :)))

DolusD 25-08-07 08:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))


All times are GMT +2. The time now is 00:58.

- Copyright 2026 4Tuning