![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai a si facut-o...pt putin timp :-P
mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
7 Attachment(s)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
din TM a venit la TG-JIU..acum s-a dus iara? :lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e misto masina , nu am auzit nimik de ea la ilegale dar e misto :P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cine n a auzit de masina asta pe la liniutze inseamna ca n a prea fost pe acolo.2veri la rand a fost campioana,nu m a facut nimeni,pana asta toamna cand a spart gheata ciorascu cu ursuletzu lu arsenie(ERK u) si m a lasat in spate cu vreo 2-3 masini.masina am luat o de la cluj,am tinut o vreo 2 ani si am trimis o pe la piatra neamtz!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pacat ca s-a certat dacia mea biturbo cu un cap de pod :)))
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:58. |
- Copyright 2026 4Tuning