![]() |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
1 Attachment(s)
n-am vazut in viata mea o tabla sa se faca in halul asta
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
paia am mai postat-o si eu sorine
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
stiu.Am dat-o ca exemplu.Nu puteam sa spun : poza 5 randul 2
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
11 Attachment(s)
mai vin si eu cu o serie da mai postati si voi :arrow: ;)
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
10 Attachment(s)
e randul meu acum cu inca o serie
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
rosia de pe platforma din primul rand a lui sorin_pss a fost si pe threadul mures...cica soferul nu a patit aproape nimic...cica doar cateva zgarieturi.
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
am adunat logan cu logan de pe alte thread-uri si de pe alte forumuri si le-am stocat intr-un fisier.Se poate ca unii sa mai fi vazut pozele pe undeva .Nu va suparati pe mine.
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
oricum la tabla care o are loganu` pe el ... ala rosu` nu cred ca avea mai mult de 80-90 km/h.. fara suparare dar mi se pare cea mai prosta investitie sa dai banii pe logan .. mai ales sa faci rate ..
P.S.: nu vreau sa supar pe nimeni .. e doar parerea mea |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
aici depinde de curbe cat de legate sunt dar vorbesc in medie de viteza 110-120 km/h in curba , stiu ca este cam cocotata dar asta o s-o rezolv :D |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Ja Rule, este cea mai ieftina masina noua.Nici eu nu am fost de acord sa fac rate la o asemenea masina, dar am zis ca este noua.
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
2 Attachment(s)
...........
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
acum intrebarea mea este fireasca ...
Unele dintre ele cu ce au facut accidente .. cu trenuri / ozn-uri ... deci nu inteleg cum e posibil k o asemenea mashina sa se faca in HALUL asta ... |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
am condus si eu logan ...al unui prieten nu zic merge masina ..nu se poate compara bineinteles cu ceva ca lumea ...dar referitor la loganurile acceidentate nu stiu daca ati vazut pe sosea dar posesorii de logan se cred mai viteji un pic decat ceilalti conducatori ( cel putin asta este parerea mea) adica au acum masina noua si vor sa arate stai frate ca si eu stiu sa ii dau blana la masina ...asta nu inseamna ca numai cei cu loganul fac asta dar am vazut destule acte de inconstienta la posesori de logan ..sau treburi de genul ca nu vor sa se dea la o parte de nici o culoare chiar daca vede ca ai o masina mai puternica mai bine se incapataneaza
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
s-a mai spus asa ceva mai bine bagati si alte poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning