Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   bag si yo o poza cu Dacia mea (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/47326-bag-yo-poza-dacia-mea.html)

dft007 20-10-07 08:32

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1018973)
astept parerile voastre:D

de la ce masina ai luat tamburul ala cu 4 prezoane.....si banuiesc ca ai pus si pe fata.....deci......pe fata de unde ai luat butuc???????????????????plz zicetimi si mie
:sad:

Ralfy88 31-10-07 17:10

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1018973)
astept parerile voastre:D

marfa jantele;)

63juv 31-10-07 19:27

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
nimeni nu vrea sa spuna misterul jantelor in 4 prezoane :)) cred ca v`am disperat :D

!Choco 17-11-07 23:13

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by shmen_dj (Post 1152780)
ok atunci cine a cumparat-o sa o stapaneasca sanatos...shi potzi sa imi spooi shi mie cu ce pretz ai vandut-o???

am vandut-o ieftin in comparatie cu cat am bagat in ea.....800 euro


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning