![]() |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Masina se misca doar datorita pilotului automat care-l duce pe saracu' om, orbit de acele nefolositoare ceasuri, unde vrea. Da' e smecher, are ceasuri :lol: Esti... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Doar te citam pe tine, stai calm. Nu cred ca vom putea fi vreodata de aceeasi parere... |
ceasurile sa fie prob la ea!
Deci eu zic sa nu mai vb atat de ceasurile alea ca ele sunt puse cu folos acolo unde sunt si in al 2 lea rand sunt facute special pt masina ca sa nu incurce soferu!Din cate stiu eu sunt facute din fibra optica aici ma refer la iluminare!mersi cam atat am avut de comentat referitor la ceasuri! :twisted:
|
Re: ceasurile sa fie prob la ea!
Quote:
|
Re: ceasurile sa fie prob la ea!
Quote:
|
ele
pai sa caut eu situ unde am gasit toate ceasurile posibile din lume pt autoturisme de strada cat si de curse si sa se documenteze acolo despre ele ca are si modelul lui CTL! :twisted: dar numai cand te uiti la ele iti vei da seama ca nu incomodeaza si sunt cu fibra optica nu cu leduri sau neoane! :twisted:
|
Sincer sa fiu, MA DOARE CAPU' !
Mister DonHacker, la masinile de curse te-ai uitat? Ai observat ceva ceasuri p'acolo? Crezi ca-s puse cum iti pusesei tu neonu' pe bicla - adica... asa, ca sa fie? Ia liftu', coboara pe pamant si putem discuta (desi cu tine e imposibil). |
Re: :))
Quote:
Tu nici macar nu sti care e diferentza dintre un compresor si o turbina .......si eu sunt dobitocu....esti din ORADEA tot eu sunt taran ...... Fara ruparere provincia dar ma scos din sarite ! Va iubesc pa ! |
DonHacker >>>> chiar esti: ---STRESANT---
|
Fratzilor voi ce suntetzi nebuni ? ce draqu` bagatzi in seama ciutanu` asta prostanac :x
Off`topic! Rog un moderator sa se stearga tot si sa se i`a masuri pana nu se strik tot :cry: P.S: sunt curios care sunt cei 5 care au votat aceasta bijuterie UNICA in EUROPA kitch! Si cik nu s`ar urk in ea.... :x aia 5 s`au stricat urat la faza asta-impushktzi`va- PS: Iar tu Mistrer hacker quit 4tuning pls Scuze pt. cele scrise mai sus dar e stres rau handi asta :wink: |
masina e suuuper nu prea am nimik de zis si interioru e suuper si da ffff bine dvd u si sistemu de navigatie care e super marpha :peace:
|
Vot: Merge
+ Motor (daca tin bine minte un 328 Supercharged) + Jante - frumoase, de calitate, vin bine pe BMW + Evacuare - simpla, stilata + Sistem audio/video - vad in poze un sub Kicker Solobaric, niste boxe de mare fidelitate in usi si un DVD cu ecran motorizat in bord: frumos + angel eyes + pleoape + spoiler fatza M3, clasic si obisnuit dar arata bine - culoare care nu are nici o treaba cu masina: BMW e o marca de lux, nu se preteaza astfel de culori tzipatoare care striga \"i'm a Boy racer\", culoarea merge pe alt gen de masina (sport compact) - stopuri - total inestetice cu restul masinii - spoiler spate - nu se match cu restul kitului caroserie, daca s-a inceput cu M3, trebuia terminat cu M3 - Eleron, cu toate ca functional, este gigantic chiar grosolan as putea zice, iarasi ne pretandu-se asa ceva pe un BMW - Neone multicolore = pom de craciun - interior - mult prea incarcat. Da, ceasurile sunt bune si unele functionale dar chiar trebuie 6 + cele de la bord? Ma indoiesc. Ar trebui pastrate cele functionale sau ideal pus sub DVD, in locul celor 3 ceasuri, un ceas electronic cu display care sa arate acele informatii si nu numai - genul de GPS (din poza pare ca e GPS)- si asta tine tot de interior prea incarcat. Daca omu a avut 50mii euro sa bage in masina, de ce n-a mai pus 2 mii sa-si ia un GPS prin DVD? Ar fi dat mult mai bine |
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning