![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cum fac sa ma inscriu si eu?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Putina rabdare ... vor fi facute publice toate informatiile in curand.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
da da :D o sa fim acolo :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
O sa se implice toate cluburile din Constanta , din cele cu acte , unu singur e cu semnu intrebarii , o sa iasa belea
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Super tare frate,ar fi ceva deosebit,plaja,soare,bere si masini fremoase.Super super.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se pare ca imi programez putin mai devreme plecarea la mare. :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
prea tare :D o sa fim acolo
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
bafta....multa bafta in special in organizare!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super :twisted:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
pentru reclama puteti trimite cateva afise care sa fie lipite pe masinile doritorilor...macar cu atat putem ajuta si noi..cred
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
o sa vina si vremea lor in scurt timp , putina rabdare sa termine toate detaliile in foarte scurt timp , pana atunci cui ii face placere sa scoata la imprimanta direct prima pagina de aici , repet cine vrea si cui ii face placere , pana vor fi scoase de organizatori. in rest rabdare
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
frumoasa initiativa ,sper sa iasa klumea si lumea sa se simta bine.numai bine
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cum as putea sa intr in legatura cu organizatorii? as dori sa stiu daca as putea sa inchiriez spatiu ptr prezentare. sunt un importator de accesorii de tuning si sunt din constanta
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning