Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

Kaluvr6 06-06-07 01:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cum fac sa ma inscriu si eu?

Mustang 06-06-07 07:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Putina rabdare ... vor fi facute publice toate informatiile in curand.

Xel'Naga 06-06-07 12:31

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 935009)
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P

P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva

hai ca stam pe ghimpi ... zi mai multe !! :twisted: :lol:

GolfuletzS 06-06-07 12:32

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
da da :D o sa fim acolo :D

YZF-PWR 06-06-07 12:38

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
O sa se implice toate cluburile din Constanta , din cele cu acte , unu singur e cu semnu intrebarii , o sa iasa belea

Ghimpe200 06-06-07 12:50

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Super tare frate,ar fi ceva deosebit,plaja,soare,bere si masini fremoase.Super super.

feryboy 06-06-07 13:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se pare ca imi programez putin mai devreme plecarea la mare. :)

Vikt00r 06-06-07 13:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
prea tare :D o sa fim acolo

B38TNY 06-06-07 14:28

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
bafta....multa bafta in special in organizare!

x-28-TRA 06-06-07 15:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 934919)
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.

voi?ff bine daca e asa

OveR 06-06-07 17:37

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super :twisted:

p3rv3r5ul 06-06-07 18:49

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
pentru reclama puteti trimite cateva afise care sa fie lipite pe masinile doritorilor...macar cu atat putem ajuta si noi..cred

YZF-PWR 06-06-07 19:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
o sa vina si vremea lor in scurt timp , putina rabdare sa termine toate detaliile in foarte scurt timp , pana atunci cui ii face placere sa scoata la imprimanta direct prima pagina de aici , repet cine vrea si cui ii face placere , pana vor fi scoase de organizatori. in rest rabdare

GABBY_ 06-06-07 22:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
frumoasa initiativa ,sper sa iasa klumea si lumea sa se simta bine.numai bine

jsv racing 06-06-07 23:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cum as putea sa intr in legatura cu organizatorii? as dori sa stiu daca as putea sa inchiriez spatiu ptr prezentare. sunt un importator de accesorii de tuning si sunt din constanta


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning