Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

madfish 18-03-05 19:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Eu merg cu SLC`u si cu varsu` => mai este un loc liber!!!
Care vrea?

cred ca io o sa vin cu voi.

Evo007 18-03-05 20:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:

E nu mai imi da bani sa ies sau altceva

GReedY 18-03-05 22:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:

E nu mai imi da bani sa ies sau altceva


Offtopic la greu ... vretzi sa facetzi posturi si nu stitzi cum :)

Psycho 18-03-05 22:41

io tot nu inteleg cine merge ... si catzi suntem .. sincer .... cred k o sa fim doar 2 mashini din cate inteleg eu ???

needBrain 18-03-05 23:47

:lol: e nasol pe forum.cel mai bine vb fatza-n fatza.

Evo007 19-03-05 11:19

Cred ca asa e mai bine sa vb la intalniri
Da cand sa mai vb ca daca azi nu ne-am intalnit
Sambata viitoare e prea tarziu
Din cate stiu yo merge slc psycho ceres si sadu
restu nu prea mai stiu

CT-87-ADY 19-03-05 13:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
io tot nu inteleg cine merge ... si catzi suntem .. sincer .... cred k o sa fim doar 2 mashini din cate inteleg eu ???

hmmm vino pe la 18.00 la sala si discutam...

Psycho 20-03-05 20:26

Anuntz Important ... !!!


Deci .. vineri seara la 8 propun sa ne int. toti .. am zis TOTI cei care merg ... la bucureshti ... la Tuning Show ... asa ... sa stabilim ora plecarii si toate ***urile astea .. si sa vedem exakt catzi am mai ramas din catzi au zis k vin ... si daca mai e nevoie de mashini ... k se mai face rost ... Ok ???

Evo007 20-03-05 20:33

E bine ca de acu 3 intalniri numai de asta vorbim si nu am stabilit decat cu cine mergem.Dar Vineri seara sa spperam ca vorbim si nu stam pana tarziu ca sa ne putem scula maine :lol: :lol: :lol: :lol:

CT-03-ART 20-03-05 20:46

Vineri (25.03.2005) ora 18:00 la Sala Sporturilor sunt \"obligatzi\" sa vina totzi cei care merg la tuningshow pt a discuta plecarea de dimineatza...

Psycho 20-03-05 21:33

art io zic la 8 ... nu la 18 .. ptr k e pre devreme ... parerea mea .. io oricum la 8 ies .. la ora aia dorm .. sau sunt la :workout:

CT-87-ADY 20-03-05 22:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
art io zic la 8 ... nu la 18 .. ptr k e pre devreme ... parerea mea .. io oricum la 8 ies .. la ora aia dorm .. sau sunt la :workout:

hmmm... La ora 20.00 cum zice Psycho k nu ne putem certa cu el k e TERRORIST ARAB :twisted:

O.K. lume?

madfish 21-03-05 00:28

dap vineri la 8 ramane. Si facetzi cum zice ca omu` e kamikaze !!!

HAL 21-03-05 03:23

vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

Evo007 21-03-05 12:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

degeaba ca el nu sta peste noapte din ce am inteles yo
Se intoarce seara inapoi


All times are GMT +2. The time now is 03:45.

- Copyright 2026 4Tuning