![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze cu fiara. Pasatu e pe drum din Germania vine la Vatra
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
1 Attachment(s)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Bafta in continuare...sper sa ne vedem la vara la Piatra Neamt la Intalnirea 4 Tuning....;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Aloooooooooo militia ce-i cu linistea asta pe aici
? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil
acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :) organizati ceva? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
nu organizam nimic ca cica intra aeroportu in renovare si o sa facem dupa aia |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
de organizat se va organiza odata si odata, prima cursa va fi mai greu de organizat pana va intelege lumea ca e nevoie si de asa ceva.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Prima cursa o sa fie cea mai grea... ca dupa aia .. se obisnuieste lumea.. o sa aveti si sponsori.. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning