Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Soferu' 19-05-07 13:50

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze cu fiara. Pasatu e pe drum din Germania vine la Vatra

Ali_ump 19-05-07 13:52

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!

Y O B 19-05-07 13:57

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 909063)
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!

Deocamdata e in stagiul de proiect. Dar speram sa reusim sa facem ceva. Oricum daca vrem sa facem ceva vom face impreuna cu Crazy Drivers Suceava, ca au spus ca sprijina activitati de genu, mai ales ca vreau sa intru si in club.

Y O B 19-05-07 13:58

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
1 Attachment(s)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

Ali_ump 19-05-07 14:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909071)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

UUuuuu...urat de tot...a facut cunostinta cu stalpu ala ...:sad:

Ali_ump 19-05-07 14:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909068)
Deocamdata e in stagiul de proiect. Dar speram sa reusim sa facem ceva. Oricum daca vrem sa facem ceva vom face impreuna cu Crazy Drivers Suceava, ca au spus ca sprijina activitati de genu, mai ales ca vreau sa intru si in club.

Am inteles...dar la varianta de a infiinta voi unclub nu v-ati gandit?

Y O B 19-05-07 14:10

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 909084)
Am inteles...dar la varianta de a infiinta voi unclub nu v-ati gandit?

In primul rand suntem prea putini ca sa infiintam un club, iar in al doilea rand trebuie cam multi bani ca sa-l infiintezi.

Ali_ump 19-05-07 15:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909096)
In primul rand suntem prea putini ca sa infiintam un club, iar in al doilea rand trebuie cam multi bani ca sa-l infiintezi.

La partea cu banii ai dreptate ...nu e tocmai ieftin s il faci dar merita...daca mai gasiti oameni intre timp...poate...cine stie...;)
Bafta in continuare...sper sa ne vedem la vara la Piatra Neamt la Intalnirea 4 Tuning....;)

Y O B 19-05-07 15:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.

Ali_ump 19-05-07 15:10

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909199)
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.

O sa fie anunt pe forum...:D dar te anunt aici pe sectiune ...nu-i stres;)

Y O B 28-05-07 22:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Aloooooooooo militia ce-i cu linistea asta pe aici
?

maf 28-05-07 22:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil

acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :)

organizati ceva?

Y O B 28-05-07 22:30

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 922725)
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil

acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :)

organizati ceva?

Chiar imi era dor de tine mai maf miai
nu organizam nimic ca cica intra aeroportu in renovare si o sa facem dupa aia

bull 28-05-07 23:33

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
de organizat se va organiza odata si odata, prima cursa va fi mai greu de organizat pana va intelege lumea ca e nevoie si de asa ceva.

KAmikazee2005 29-05-07 07:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Prima cursa o sa fie cea mai grea... ca dupa aia .. se obisnuieste lumea.. o sa aveti si sponsori.. ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning