Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Singurelu 27-04-05 21:34

Nuj cum sa`tzi zic Sinnere dar mie imi place toata masina cu sau fara jentzi!...Asa`i jentzile fac mult...dar masina in sine e super extraordinara! Imi place si cand imi place...asa ramane...punct si de la capat....Acel F Maranello l`am vazut in actiune in Centru si pot zice: NIMENI DE PRIN ZONA NU~L INTRECE LA FRUMUSETZE SI .... TOT CE E EL...SUNT FAN F DE LA 6-7 ANI si chiar am pe un dvd o intreaga colectie de filme si bla bla trimise de cineva.... :).........SINCER!!!!

Alex23GAM 17-06-05 13:08

Sal
 
Bai baieti eu nu stiu de ce va contraziceti pe aici in loc sa va bucurati de ce masini vedeti.(bune sau rele) Daca cineva isi permite o anumita masina foarte bine nu-l mai criticati ca oricum nu se ajunge la nimic si dusmania asta nu este buna parerea mea.

Sa fiti iubiti, Alex

cristi_407 18-06-05 17:13

Nu stiu cum nu poate sa nu va placa un Ferrari...Chiar ma surprinde!E una dintre cele mai deosebite masini de pe planteta..Incredibil...Pe bune...E visul meu..

IS 18 BOG 18-06-05 19:30

pe \"planteta\" sunt masini mult mai atragatoare decat ferrari ... parerea mea.

cristi_407 18-06-05 20:09

Adevarat...Si din toate aceste masinii ce posibilitate ai sa le vezi in Romania!Eu zic ca foarte dar foarte mica..

iasi_drifter 19-06-05 00:49

ce sa faci cu Ferrari pe drumurile noastre?
In intersectia de sus a strazii Saulescu cu ce strada o fi cand depaseam o mortaciune de taxi am dat in 2 canale unul dupa altul de arata janta mea ca amibele alea de care se invata la biologie. Evident ca am facut pana imediat si mi-au zis aia de la vulcanizare ca e cazul sa-mi iau alta janta ca aia e terminata. au dezdoit-o dar scapa aer pe la janta. Ii *** IN GURA pe aia de la primarie cu capacele lor de canal la 20 cm sub nivelul asfaltului.
\"Nu e groapa dom'le e canal\"
cred ca ti se rupe inima sa mergi cu un Ferrari pe asa niste drumuri.

HolySoul 19-06-05 19:32

marea tampenie este ca daca le iei la 30-50 la ora sigur iti termini si janta si cauciuc (la cauciuc ai garantie numai dka nu dai prin gropi ) sa ai si janta de aluminiu te-ai terminat pe viata la o faza de asta ...
Daca treci peste asa o groapa cu 80-100 nu mai pateste nimic masina da-n schimb iti ia nea Garcea permisu sau te rupe-n amenzi !
In zona de gropi ar trebui pusa LEGE :
\"orice viteza admisa in functie de vatamarea masinii'
Nu cred ca este cineva tembel sa treaca peste groapa cat roata cu 200 la ora tot cu un 80-100 ar merge .. riscurile sunt aceleasi ... uneori mai mari la viteza mica putand sa se rupa ceva de pe la o roata (daca nu chiar roata cu totu) si sa traga masina-n primu pieton de pe trotuar sau primu stalp ..
Romania .. tara de K.0.

iasi_drifter 19-06-05 23:10

masina mea o fi aratand naspa dar in comparatie cu drumurile pe care merge arata inca bine.
nu se poate spune ca strica peisajul pt. ca oricum peisajul e de ***

CRyS` 14-09-06 18:37

Re: Masini tari in IASI
 
350 Z`ul e mai nou!Restu sunt afumate :) FXR`ul din Crazy Drivers!

cipry007 04-12-06 20:30

Re: Masini tari in IASI
 
3 Attachment(s)
Corvetteul Care L-o Vazut?

Vladutzzz_sv 05-12-06 00:09

Re: Masini tari in IASI
 
Nu cumva e din bacau masina????

JUST-DO-IT 05-12-06 00:24

Re: Masini tari in IASI
 
tare corvetu i-am facut si poze da era noaptea....si nu se vede mai nika......

JUST-DO-IT 05-12-06 00:36

Re: Masini tari in IASI
 
acu cateva zile pe copou 8)

Attachment 184756

CRyS` 05-12-06 19:30

Re: Masini tari in IASI
 
Tulai Doamne!Crek vand amandoua apartamentele + casa bunicilor=Corveteeeeee!

JUST-DO-IT 25-12-06 21:37

Re: Masini tari in IASI
 
apropo de masini ieri la spalatoria de pe pacurari,chiar inainte de curba cum urci spre centru era numai un Lamborghini orange cu nr de germania....apoi cand sa plec a aparut si Porsche Magnum.....wow ce rachete pe pacurari.....si io fara tel macar.....uuuooooof


All times are GMT +2. The time now is 11:27.

- Copyright 2026 4Tuning