![]() |
Re: Mitsu braila
nici o problema nu ma dau la fund daca vrea de ce nu .....oricum nici eu nu stau degeaba;)
|
Re: Mitsu braila
sa scrii si tu care vor fi rezultatele de la mare ... de la bronzat :)
|
Re: Mitsu braila
Am vorbit acum astept un raspuns din partea lor cind si unde..;)
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
Asa arata masina in acest moment si inca nu e gata....daca slr-ul sau carerra gt a ajuns eu sint aproape ok pt un dans..
|
Re: Mitsu braila
no comment...
|
Re: Mitsu braila
si noi jucarii ridicate de la posta.. ;) ... pentru unul dintre 'volvalaiele' mele
https://i15.photobucket.com/albums/a3...02-08_0910.jpg |
Re: Mitsu braila
Nu e rau.Eu ma duc luni sa-mi iau cuzinetii iar peste 2 saptamini pistoanele.Dupa vor urma barile stabilizatoare cusco si o capota + spoiler fata carbon.
|
Re: Mitsu braila
prea frumoasa masina
|
Re: Mitsu braila
La cati CP ai ajuns acum cu ea baubau? :D
|
Re: Mitsu braila
Cred ca undeva peste 400cp.
|
Re: Mitsu braila
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila? |
Re: Mitsu braila
Dyno nu inca. Pt. a 2-a nu stiu. Daca cineva stie sa scrie aici....
|
Re: Mitsu braila
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
Quote:
e italianca si are curbe frumoase |
| All times are GMT +2. The time now is 20:36. |
- Copyright 2026 4Tuning