Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

baubau racing 28-10-07 09:20

Re: Mitsu braila
 
nici o problema nu ma dau la fund daca vrea de ce nu .....oricum nici eu nu stau degeaba;)

daniwmk 30-10-07 13:10

Re: Mitsu braila
 
sa scrii si tu care vor fi rezultatele de la mare ... de la bronzat :)

baubau racing 31-10-07 07:14

Re: Mitsu braila
 
Am vorbit acum astept un raspuns din partea lor cind si unde..;)

baubau racing 16-12-07 13:57

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
Asa arata masina in acest moment si inca nu e gata....daca slr-ul sau carerra gt a ajuns eu sint aproape ok pt un dans..

yknot 15-02-08 00:41

Re: Mitsu braila
 
no comment...

yknot 15-02-08 00:42

Re: Mitsu braila
 
si noi jucarii ridicate de la posta.. ;) ... pentru unul dintre 'volvalaiele' mele
https://i15.photobucket.com/albums/a3...02-08_0910.jpg

baubau racing 15-02-08 18:08

Re: Mitsu braila
 
Nu e rau.Eu ma duc luni sa-mi iau cuzinetii iar peste 2 saptamini pistoanele.Dupa vor urma barile stabilizatoare cusco si o capota + spoiler fata carbon.

B_M_I 21-02-08 22:48

Re: Mitsu braila
 
prea frumoasa masina

iMAGiNE 27-02-08 14:35

Re: Mitsu braila
 
La cati CP ai ajuns acum cu ea baubau? :D

baubau racing 27-02-08 17:50

Re: Mitsu braila
 
Cred ca undeva peste 400cp.

iMAGiNE 27-02-08 18:49

Re: Mitsu braila
 
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila?

baubau racing 27-02-08 19:14

Re: Mitsu braila
 
Dyno nu inca. Pt. a 2-a nu stiu. Daca cineva stie sa scrie aici....

iMAGiNE 27-02-08 20:48

Re: Mitsu braila
 
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D

daniwmk 27-02-08 21:31

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387726)
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D

ceva peste 300 cp ... i-am numarat eu in luna decembrie de la mine din masina :)

daniwmk 27-02-08 21:39

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387373)
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila?

azi am mers cu una de 420 cp :D
e italianca si are curbe frumoase


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning