Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ e36 Mpacket (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/386506-dezmembrez-e36-mpacket.html)

dany_JET 26-10-13 10:14

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.au dat si oglinzile.....

Bogdan-MRR 28-10-13 14:08

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Suportul de pahare este modelul care se poate muta scrumiera in spate ? Si mai multe poze daca se poate . Ma intereseaza suportul + cotiera. Stima

dany_JET 28-10-13 21:12

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan-MRR (Post 5601626)
Suportul de pahare este modelul care se poate muta scrumiera in spate ? Si mai multe poze daca se poate . Ma intereseaza suportul + cotiera. Stima

sal....da se putea muta oricum ....dar s.a dat

dj_eros 29-10-13 01:29

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5601939)
sal....da se putea muta oricum ....dar s.a dat

fete de usi +panouri spate pret te rog frumos

dany_JET 30-10-13 11:35

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dj_eros (Post 5602050)
fete de usi +panouri spate pret te rog frumos

200 ron

dany_JET 30-10-13 11:36

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.a dat si suspensia.....

Gti_edition 30-10-13 17:37

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Motorul ce pret are tata?

dany_JET 30-10-13 17:50

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 5603235)
Motorul ce pret are tata?

fiule motorul s.a dat primul......

Gti_edition 30-10-13 17:51

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Buuun!

marian msl 03-11-13 20:00

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Mai sunt fetele de usi?

dany_JET 05-11-13 14:43

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by marian msl (Post 5605711)
Mai sunt fetele de usi?

da mai sunt.....

dany_JET 05-11-13 14:53

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
asigur si montaj orice piesa contra cost.....vopsitorie ,tinichigerie etc ....preturi bune ...0726 014 009

S38B38 05-11-13 16:54

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
fami un pret pe fetele de usi , daca nu au pielea dezlipita le iau eu. eventual niste poze.

dany_JET 14-11-13 12:06

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.a dat si volanul.....
----mai sunt:....
-pompa benzina-150 ron
-volan M 4 spite cusaturi M- 300 ron
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 450 euro cu tot cu cauciucuri
+ maruntisuri..........

Bogdan-MRR 14-11-13 13:50

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5612687)
s.a dat si volanul.....
----mai sunt:....
-pompa benzina-150 ron
-volan M 4 spite cusaturi M- 300 ron
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 450 euro cu tot cu cauciucuri
+ maruntisuri..........

Pune te rog 2-3 poze cu bara fata , e crapata , reparata , e OEM ? Pret fara proiectoare ?


All times are GMT +2. The time now is 01:11.

- Copyright 2026 4Tuning