![]() |
Re: Membrii Dream Squad
11 Attachment(s)
in timpul "constructiei"... |
Re: Membrii Dream Squad
1 Attachment(s)
|
Re: Membrii Dream Squad
ft bune informatii ...bine achim !!
|
Re: Membrii Dream Squad
1 Attachment(s)
Din pakte trei dintre masini au "plecat" (a se citi vandute)... este vba de X5 4.6iS "SXC", de Honda Civic TypeR FN2 (ala nou :help:) si de Passat "WRC" :sniff:
In locul X'ului a venit deja un Audi A5 3.0 TDi Quattro S-Line si urmeaza si pt "WRC" ceva bun ;) De asemenea, avem placerea sa anuntam un membru nou! Si anume pe Arthur Andronache (multi dintre voi il stiti de la RacingNick), care a "venit impreuna" cu un Golf II GTi G60/Turbo :evil_laug :ciggy: :workout: Si BEU a ingrosat flota de masini... cu un BMW E30 325i (fostul RRM). Se anunta planuri mari de tot pt masina asa ca inca o perioada nu o sa o vedem pe strada ;) Pembo a scos de la naftalina al lui Toyota Avensis 2.2 D-4D... si de asemenea pe Tom il puteti zari, mai nou, inca o perioada (asa zice el), intr-un Subaru Forester 2.5XT negru 8) La capitolul cp castigati... Alecs si a lui Cupra sunt mai "rai" ca niciodata :woowoo:, Mustangul asteapta sa fie "cel mai rau" :bat:, Tom a pus TypeR'ul la "o cura serioasa de slabire" si in curand va avea si putin din "F1 sound" :crazy:, Subaru e in aceeasi categorie cu Mustangul :tenisclap, iar Z4 nici el nu sta f rau :shakefist Mai putem sa amintim de BEU care si-a vopsit masina si i-a "aplicat" un "mic" bodykit ... lucru ce i-a adus cateva cupe la primul tuning show la care a participat... si anume cel de la Buzau :weee: si de Miker care a "incaltat" Logan'ul cu noi jante 8) |
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
Foarte tare descrierea :D Mult succes ! ;) |
Re: Membrii Dream Squad
Bravo ma achime ...bun rezumat :)
|
Re: Membrii Dream Squad
O sa existe un update la sectiunea de membrii pt ca au existat ceva "modificari" ;)
Dar pana atunci... Cupra lui Alecs in noul ei look 8)8)8) [img]http://img26.*************/img/img26/4/2/6/t_IMAG0325m_88a281c.jpg[/img] [img]http://img37.*************/img/img37/4/2/6/t_ddsscupramem_2b7fa8a.jpg[/img] |
Re: Membrii Dream Squad
O sa existe un curand un update destul de "spectaculos" al acestei sectiuni, dar vrem sa pastram suspansul pana dupa salonul din acest week-end, unde va asteptam sa vedeti live despre ce e vba ;) (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/70025-dreamsquad-4tuningdays-2008-a.html)
|
Re: Membrii Dream Squad
vineri seara sper ca stam la o sueta cu un j&b :lol::rolleyes2:lol:
|
Re: Membrii Dream Squad
aualeu....
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
|
Re: Membrii Dream Squad
si..si .. :)
|
Re: Membrii Dream Squad
bre... vrei sa murim?
|
Re: Membrii Dream Squad
noi venim de vineri ...o sa stam la o vila pe langa buc.....apropo gratian a zis ca pune paza pe mine si ery daca ne apropiem cu j&b de el.... da tot il torn eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning