Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad.html)
-   -   Membri Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/38177-membri-dream-squad.html)

Achim 03-09-07 20:20

Re: Membrii Dream Squad
 
11 Attachment(s)
in timpul "constructiei"...

Achim 04-09-07 16:36

Re: Membrii Dream Squad
 
1 Attachment(s)
8) Audi A8 4.2 TDi Quattro 8)

Attachment 337018

AlecsM 05-09-07 20:02

Re: Membrii Dream Squad
 
ft bune informatii ...bine achim !!

Achim 27-10-07 05:15

Re: Membrii Dream Squad
 
1 Attachment(s)
Din pakte trei dintre masini au "plecat" (a se citi vandute)... este vba de X5 4.6iS "SXC", de Honda Civic TypeR FN2 (ala nou :help:) si de Passat "WRC" :sniff:

In locul X'ului a venit deja un Audi A5 3.0 TDi Quattro S-Line si urmeaza si pt "WRC" ceva bun ;)

De asemenea, avem placerea sa anuntam un membru nou! Si anume pe Arthur Andronache (multi dintre voi il stiti de la RacingNick), care a "venit impreuna" cu un Golf II GTi G60/Turbo :evil_laug :ciggy: :workout:

Si BEU a ingrosat flota de masini... cu un BMW E30 325i (fostul RRM). Se anunta planuri mari de tot pt masina asa ca inca o perioada nu o sa o vedem pe strada ;)

Pembo a scos de la naftalina al lui Toyota Avensis 2.2 D-4D... si de asemenea pe Tom il puteti zari, mai nou, inca o perioada (asa zice el), intr-un Subaru Forester 2.5XT negru 8)

La capitolul cp castigati... Alecs si a lui Cupra sunt mai "rai" ca niciodata :woowoo:, Mustangul asteapta sa fie "cel mai rau" :bat:, Tom a pus TypeR'ul la "o cura serioasa de slabire" si in curand va avea si putin din "F1 sound" :crazy:, Subaru e in aceeasi categorie cu Mustangul :tenisclap, iar Z4 nici el nu sta f rau :shakefist

Mai putem sa amintim de BEU care si-a vopsit masina si i-a "aplicat" un "mic" bodykit ... lucru ce i-a adus cateva cupe la primul tuning show la care a participat... si anume cel de la Buzau :weee: si de Miker care a "incaltat" Logan'ul cu noi jante 8)


BH 07 MDF 27-10-07 09:56

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 1170112)
Din pakte trei dintre masini au "plecat" (a se citi vandute)... este vba de X5 4.6iS "SXC", de Honda Civic TypeR FN2 (ala nou :help:) si de Passat "WRC" :sniff:

In locul X'ului a venit deja un Audi A5 3.0 TDi Quattro S-Line si urmeaza si pt "WRC" ceva bun ;)

De asemenea, avem placerea sa anuntam un membru nou! Si anume pe Arthur Andronache (multi dintre voi il stiti de la RacingNick), care a "venit impreuna" cu un Golf II GTi G60/Turbo :evil_laug :ciggy: :workout:

Si BEU a ingrosat flota de masini... cu un BMW E30 325i (fostul RRM). Se anunta planuri mari de tot pt masina asa ca inca o perioada nu o sa o vedem pe strada ;)

Pembo a scos de la naftalina al lui Toyota Avensis 2.2 D-4D... si de asemenea pe Tom il puteti zari, mai nou, inca o perioada (asa zice el), intr-un Subaru Forester 2.5XT negru 8)

La capitolul cp castigati... Alecs si a lui Cupra sunt mai "rai" ca niciodata :woowoo:, Mustangul asteapta sa fie "cel mai rau" :bat:, Tom a pus TypeR'ul la "o cura serioasa de slabire" si in curand va avea si putin din "F1 sound" :crazy:, Subaru e in aceeasi categorie cu Mustangul :tenisclap, iar Z4 nici el nu sta f rau :shakefist

Mai putem sa amintim de BEU care si-a vopsit masina si i-a "aplicat" un "mic" bodykit ... lucru ce i-a adus cateva cupe la primul tuning show la care a participat... si anume cel de la Buzau :weee: si de Miker care a "incaltat" Logan'ul cu noi jante 8)



Foarte tare descrierea :D

Mult succes ! ;)

Achim 21-01-08 13:30

Re: Membrii Dream Squad
 
1 Attachment(s)
Update [21.01.2008]:

WRC: i-a sosit Leon'ul Cupra, pe alb ... a facut deja km si se gandeste cu bucurie la viitorul soft ;)

Tom: a renuntat la Z4 M Coupe pt a face loc unui viitor Logan de raliu si eventual o noua supriza 8)

Achim: jante noi pt TypeR, ATS DTC SuperLight

Alecs: la fel, jante noi pt Cupra, acelasi model dar cu 1" mai mari, si anume pe 18" si albe ;)

De asemenea, ni s-au mai "alaturat", sau altfel spus, vor creste pe langa noi, baietii de la Street Gamblers...



AlecsM 24-01-08 23:06

Re: Membrii Dream Squad
 
Bravo ma achime ...bun rezumat :)

Achim 09-02-08 14:24

Re: Membrii Dream Squad
 
O sa existe un update la sectiunea de membrii pt ca au existat ceva "modificari" ;)

Dar pana atunci... Cupra lui Alecs in noul ei look 8)8)8)

[img]http://img26.*************/img/img26/4/2/6/t_IMAG0325m_88a281c.jpg[/img] [img]http://img37.*************/img/img37/4/2/6/t_ddsscupramem_2b7fa8a.jpg[/img]

Achim 10-03-08 12:26

Re: Membrii Dream Squad
 
O sa existe un curand un update destul de "spectaculos" al acestei sectiuni, dar vrem sa pastram suspansul pana dupa salonul din acest week-end, unde va asteptam sa vedeti live despre ce e vba ;) (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/70025-dreamsquad-4tuningdays-2008-a.html)

D_M_X 10-03-08 13:18

Re: Membrii Dream Squad
 
vineri seara sper ca stam la o sueta cu un j&b :lol::rolleyes2:lol:

STIprdr 10-03-08 16:08

Re: Membrii Dream Squad
 
aualeu....

Achim 10-03-08 19:25

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by D_M_X (Post 1413910)
vineri seara sper ca stam la o sueta cu un j&b :lol::rolleyes2:lol:

pai vineri sau sambata? :D

D_M_X 10-03-08 19:41

Re: Membrii Dream Squad
 
si..si .. :)

STIprdr 10-03-08 19:42

Re: Membrii Dream Squad
 
bre... vrei sa murim?

D_M_X 11-03-08 10:53

Re: Membrii Dream Squad
 
noi venim de vineri ...o sa stam la o vila pe langa buc.....apropo gratian a zis ca pune paza pe mine si ery daca ne apropiem cu j&b de el.... da tot il torn eu


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning