![]() |
Re: Tema noua vs. Tema veche
Asa foame sa va fie ?
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Ce site-uri ar mai fi ca alternativa la 4tuning asta ca de atatea reclame ti se acreste.
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
S-a purtat discutia asta pe toate zonele de reclamatii, s-a dezbatut pe toate partile, va pot da link-ul catre celelalte discutii daca va ajuta cu ceva |
Re: Tema noua vs. Tema veche
@aleks e problema lor,dar multa lume o sa inceapa sa dispara dupa 4tuning din cauza reclamelor astea enervante
pacat ca e probabil cel mai vizitat forum auto din tara |
Re: Tema noua vs. Tema veche
Scuzati de offtopic,nu stiu in ultima vreme,dar inainte,in perioada sarbatoriilor aveam o tema asa mai de Christmas cu fulgi de nea. Ar fi nice sa avem ceva de genul si acum.
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
Quote:
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
[QUOTE=aleks;5630527]poate ca da, poate ca nu, nu stiu si nici nu-mi incarc mintea cu asta, sincer sa fiu...
Poate ca daca vom disparea de pe site nu o sa mai trebuiasca sa iti bati capul cu 4 tuning ca v-a disparea si atunci o sa va intrebati de ce dar v-a fi prea tarziu.Oricum sunt forumuri dedicate fiecarei marci si oamenii se pot uita acolo nu trebuie sa mai intre si aici sa va vada publicitatea. |
Re: Tema noua vs. Tema veche
[QUOTE=ryoraul;5630531]
Quote:
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Mai bine ati face varianta de mobil! Dar n-ar mai intra atata reclama probabil...
Oricum, doar flocii de zapada mai lipsesc acum, nu destul se strepezesc pupilele de cate dracii apar in fata ochilor! |
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
Vrei sa pleci? Esti liber, deconecteaza-te si gata, asa ai rezolvat problema, sigur 4tuning va disparea dupa pasul tau curajos. Quote:
Quote:
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Care publicitate ca multi nici nu au auzit de 4tuning.
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
|
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
Atentie, nu sa-l iubeasca sau sa-l placa pe enervantul 4tuning, ci sa-l cunoasca, pentru ca despre asta povestesti tu, nu exista. Quote:
Eu sunt primul care rog cu mare placere orice user care simte ca nu-l reprezinta FORUMUL 4tuning sa nu se logheze aici. Din 2003 am fost primul care am rugat sau "ajutat" userii sa NU intre pe forum daca simt ca locul lor e pe can-can.ro, libertatea.ro, antena3.ro, wowbiz.ro sau alte mizerii de mahala cu pretentii de media in Romania. Vrei sa vezi rezultatul? E atat de simplu! Intra pe site-ul 4tuning, citeste comentariile de la articole, apoi intra pe forum si citeste discutiile. Ai sa intelegi atunci de ce scursurile cantitative nu isi au locul pe forum, si de ce nu mie trebuie sa-mi amintesti de compromisuri in numele audientei. |
Re: Tema noua vs. Tema veche
Nu e buna ideea ca daca nu il cunosti pe x sau y atunci nu existi.
Si nici gandirea ca daca un om nu cunoaste un brand sau un nume acel brand nu exista. |
Re: Tema noua vs. Tema veche
Quote:
Am mai spus-o si o repet: acum toti sunt trend-setteri, toti sunt mari tuneri, toti sunt avangardisti si creatori de tuning auto, dar acum cativa ani toti eram useri aici, si gaşca mica de atunci e nucleul din care s-au desprins toti cei care conteaza acum in ecuatie. Eu sunt convins ca pentru un om care a descoperit de putin timp forumul asta pare incredibil, dar sa stii ca oamenii care se urasc si se scuipa acum pe unde se intalnesc la show-uri auto, sau care se duc la baute impreuna de ani de zile la aceleasi showuri, la un moment dat in viata lor au fost mai cunoscuti dupa userul de 4tuning decat dupa numele din buletin. E greu de explicat unui outsider, dar majoritatea inteleg ce povestesc eu :) Acum, ca sa concluzionez postarea asta lunga: asta e defapt singurul, sau cel mai important motiv pentru care Gabi de exemplu, alti oameni care posteaza sau citesc pe forum uneori, eu, altii, mai suntem pe aici. Nu pentru bani, ca nu luam niciunul nimic, nu pentru cacaturile de "ranguri" de sub nume, nu pentru "placerea" de a fi injurat de toti prostii si analfabetii odata la 2 zile, nu pentru a vedea cum se dau mari tuneri si experti toti copiii cu o suspensie sport montata in 6 ore tot de unul din aia "vechii de pe 4t" pe masina lui de fiţe, nu, ci doar pentru ca tot ce-a insemnat (si mai inseamna pentru unii din noi 4tuning) e suficient pentru a intra din nou, si din nou, si din nou de la capat. Asta-i tot... |
| All times are GMT +2. The time now is 20:53. |
- Copyright 2026 4Tuning