![]() |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
te iau eu in portbagaj .
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Dupa poze inca ursuletul este la demonstratii pe primul loc , o masina care are in jur de 20 de ani mai veche sau mai noua cu cativa ani , masinile astea se mentin extraordinar!!! respect celor care au ursuleti si stiu sa le ingrijeasca , eu la anu am marea surpriza sau poate peste cateva luni la concursurile din constanta din vara asta pt k am achizitionat si eu un urs!
Felicitari organizatorilor , superb a fost! |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
tare intrunirea si tot respectu organizatorilor oricum Mustangu ala apare peste tot, pe net la tv cred ca si americanii stiu de el, mortal mai ales cu lambodors
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Super show insa din pacate l-am ratat...am ajuns tocmai duminica...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
se pare k bmw urile au fost la putere si acolo.....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
foarte frumos!:X:D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
10 pentru pozele cu resturile de guma de pe jos :))) sorry ca nu am juns la timp...le dadeam clasa la toti cu "bicicleta " mea... :)))
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
in prima linie am fost... :D cele mai multe erectii le`am avut la evenimentu asta....:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning