Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37481-poze-4tuning-burn-on-event-tuningdays2007.html)

haristeas51 05-04-07 19:49

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
te iau eu in portbagaj .

sKyNeT 05-04-07 20:02

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by videocars (Post 835279)
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Ati fost de nota ZECE!

tin sa te contrazic aici......de nota DOUA ZECI !!!!!!

YZF-PWR 06-04-07 03:52

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Dupa poze inca ursuletul este la demonstratii pe primul loc , o masina care are in jur de 20 de ani mai veche sau mai noua cu cativa ani , masinile astea se mentin extraordinar!!! respect celor care au ursuleti si stiu sa le ingrijeasca , eu la anu am marea surpriza sau poate peste cateva luni la concursurile din constanta din vara asta pt k am achizitionat si eu un urs!
Felicitari organizatorilor , superb a fost!

Don M 09-04-07 04:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 836546)
Dupa poze inca ursuletul este la demonstratii pe primul loc , o masina care are in jur de 20 de ani mai veche sau mai noua cu cativa ani , masinile astea se mentin extraordinar!!! respect celor care au ursuleti si stiu sa le ingrijeasca , eu la anu am marea surpriza sau poate peste cateva luni la concursurile din constanta din vara asta pt k am achizitionat si eu un urs!
Felicitari organizatorilor , superb a fost!

Am auzit eu ca ti`ai luat ursache pan` la urma... bvo...sa`l mentii sanatos si sa ai grija de el;) da` mie`mi pare rau k am ratat show` k am ajuns la 1 ora dupa ce a inceput tot, insa eram prea curios ce e inauntru, si nu m`am dus si eu in spate ca omu`..:((

edi2peu 15-04-07 14:21

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
tare intrunirea si tot respectu organizatorilor oricum Mustangu ala apare peste tot, pe net la tv cred ca si americanii stiu de el, mortal mai ales cu lambodors

Tzus 15-04-07 15:53

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Super show insa din pacate l-am ratat...am ajuns tocmai duminica...

GJ 33 KOS 01-05-07 02:51

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
se pare k bmw urile au fost la putere si acolo.....

Ozzzy 01-05-07 03:57

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
foarte frumos!:X:D

zorro6299 01-05-07 10:28

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
10 pentru pozele cu resturile de guma de pe jos :))) sorry ca nu am juns la timp...le dadeam clasa la toti cu "bicicleta " mea... :)))

Ozzzy 01-05-07 13:42

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 878897)
10 pentru pozele cu resturile de guma de pe jos :))) sorry ca nu am juns la timp...le dadeam clasa la toti cu "bicicleta " mea... :)))

bicicleta ta fiind?/:) ai fost makr sa vezi cu ochii tai sa-ti dai cu parerea?:)

gavrila 09-06-07 18:09

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
in prima linie am fost... :D cele mai multe erectii le`am avut la evenimentu asta....:P


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning