Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Cel mai bun stand de club?! (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37163-bun-stand-club.html)

TOBA^ 02-04-07 01:38

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
prea multa rautate scrisa de anumiti oameni!!! de ce???O FI INVIDIE????invidia te apasa????

Al3xius 02-04-07 01:42

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Pe mine ? ...

P.S. Am uitat sa trec in postul anterior clubul Dream Squad , misto ideea cu steagurile si asezarea masinilor pe suporti si Mustangul in mijloc.

SHOGUN-A8 02-04-07 01:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 828665)
cel mai misto stand eu cred ca a fost cel din hala de la metro....
a avut cam 200 de masini, super tare standul, plin de masini faine, baieti cu suflet, produse, si tipe de top

Corect!
A fost foarte frumos :)

AlecsM 02-04-07 01:50

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Al3xius (Post 828693)
Pe mine ? ...

P.S. Am uitat sa trec in postul anterior clubul Dream Squad , misto ideea cu steagurile si asezarea masinilor pe suporti si Mustangul in mijloc.

multumim frumos !

Lucian 02-04-07 02:35

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Rezultatul votului e neconcludent. Fiecare a facut ce a putut dupa posibilitati . Nu Speedline a avut cel mai tare stand. Cat despre dotarile standului ... am avut 2 videoproiectoare , 4 tft-uri ... lumini dar ... unde sa le punem cand nu am avut nici un perete ? Asta e ... data viitoare vorbim altfel. Am ales prost locatia. Cat despre dj .... cine ma cunoaste stie ca puteam aduce dj consacrat ... nu 1 ... dar ma rog ... unde mai incapea un pupitru si boze in standul Speedline ? Whatever ... nu a fost nici o manevra ! NU Speedline a avut cel mai tare stand ! OK ? Happy now ? Va agitati prea mult pt nimic . Gen ... invidia te apasa ... gen ... manevre ... ne vedem la legale ! ;)

TheBig_X 02-04-07 07:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu zic ca toate cluburile au aratat frumos in felul lor fiecare cu ce a putut cu ce bani au avut. Uni au muncit foarte mult la standurile lor. Eu cel putzin pot sa zic ca am muncit in jur la 30 de ore si a trebuit sa ii "suport" pe prietenii de la anonymous toata noaptea cu manelele lor. :) baietzi simpatici de altfel. Si aici eu zic ca cei din cluburi sa se aptina sa isi voteze clubul si eu imi doresc ca, clubul meu sa castige dar daca nu asta este eu nu voi vota ma voi aptine. La chestia asta a contat foarte mult si pozitzionarea.

B|shOp-VR6 02-04-07 07:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: Si... asta zice totul..:D

Mustang 02-04-07 12:10

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Well ...
Totul s-a terminat ieri seara ...

Consider ca toate cluburile au castigat avand in vedere faptul ca au participat la eveniment, prezentandu-se cu ce au avut ei mai bun.
Felicitari tuturor participantilor !

bodyspeed 02-04-07 12:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 829105)
Well ...
Totul s-a terminat ieri seara ...

Consider ca toate cluburile au castigat avand in vedere faptul ca au participat la eveniment, prezentandu-se cu ce au avut ei mai bun.
Felicitari tuturor participantilor !

cum s-a terminat....well
cine stie...
ce am castigat la 4 tuning ....:arrow: prieteni.. noi prieteni.. avand aceleasi pasiuni
ce atata .. cel mai bun stand....
toate au fost frumoase..

Mustang 02-04-07 13:01

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 829129)
cum s-a terminat....well
cine stie...
ce am castigat la 4 tuning ....:arrow: prieteni.. noi prieteni.. avand aceleasi pasiuni
ce atata .. cel mai bun stand....
toate au fost frumoase..

well ala era pus ca "deci ... totul s-a terminat aseara"
nu de alta, dar sa nu se interpreteze :D

NightClubRacer 02-04-07 14:51

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
toate standurile au fost tari!!! parerea mea... ;)

pheerya 02-04-07 22:33

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
nu are rost sa ne agitam...toate standurile au fost "cele mai reusite" pt cluburile lor...
cine isi exprima parerea in acest caz o face de obicei cat se poate de obiectiv...asa ca trebuie sa apreciem munca depusa;)

NightClubRacer 02-04-07 23:05

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
mai ales munca noastra de-a umfla baloanele :lol: ca ne-a fost lene sa luam butelia cu heliu :D

F_L_R 03-04-07 01:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Asa e FairPlay....scor 0-0......asa am castigat toti si asa ar trebui sa fim toti....egali , diferiti doar la finisul celor 402 metri.

Leutzu_ 03-04-07 02:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Cum zicea un prieten de-al meu "A fost bine,ne-am ajutat intre noi cum am putut inainte de expo si la expo mi-a placut ca nu conta din ce club esti,toti s-au ajutat intre ei...s-au imprumutat scule,cricuri,cabluri de curent,pompe...asta mi-a placut cel mai mult."... Nimic nu conteaza mai mult decat faptul ca prin acest eveniment am devenit, cel putin pentru 4 zile, o comunitate.

PS. Lucian, esti un tip super, iti multumesc inca odata ca ne-ai mai cedat si noua din spatiul desinat clubului vostru.


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

- Copyright 2026 4Tuning