![]() |
eu unul as prefera si un RENAULT 19 pe care sa m-il modific personal :wink:
|
6 Attachment(s)
Salut , am mai gasit o masina care e pe gustul meu care imi place foarte mult,si am si niste jenti pentru dacii asa ceva mai 'eftin'.
|
2 Attachment(s)
Ba... am mai multe masini care imi plac la nebunie, una dintre acestea fiinda urmatoare ... 8)
|
golful ala 4 il stiu am vazut masina live :lol: am si eu poze cu ea :lol:
|
catalin rs4:Care golf ala galben ?
|
he he ii in spatele lui muscle car din prima poza are numarul dl sr1 :lol: :lol: uitate atent si o sal vezi :)
|
2 Attachment(s)
Am gasit un golf 5 tuning ce parere aveti ?
|
2 Attachment(s)
catalin rs4: Asta e golfu Bre'????
|
da astai frate iti place?? :lol: :lol: :lol:
|
6 Attachment(s)
Masina viselor bolnave ale lui MPA!!!
|
4 Attachment(s)
Si din nou!! Astept comentarii si sugestii!!!
|
eu imi doresc un oltcit modificat.
din totdeauna mi-am dorit asa ceva nu stiu de ce ...pur si simplu imi place mie..altii rad cand aud de asa ceva, da' acuma fiecare cu mania lui. Bineinteles ca as vrea un m3, un renault clio V6, etc, dar daca as avea una din astea, oltcitu tot nu l-as arunca sau vinde niciodata. :twisted: |
Mah fiecare cu boala lui!!!
|
2 Attachment(s)
:twisted: FRATILOR eu asa imi doresc cateodata o astfel de masina... nu va puteti inchipui !!!!!! :twisted:
|
P-aia rosie sau p-aia galbena o vrei ? :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning