![]() |
Re: Renault Clio by Koenigseder
Salut!Kit beton,dar d unde pot sa fac rost d el,k am intrebat in stanga si in dreapta si toti au zis k nu au pt modelul asta,cine sunt baieti astia si cum pot da d ei?
Mc pt informatie! |
Re: Renault Clio by Koenigseder
e frumos kitu`, dar in el sunt incluse si jantele???, nu cred...fara ele ar arata ca un cur...
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
nu cred ca se putea mai bine la banii astia
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
mie imi plac jantele
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning