![]() |
Re: duminica 25.03
eu zic la terasa e mai fain decat in poligon ... dar daca ne gandim mai bine se poate si in poligon si la terasa si o plimbare prin oras ... nu ?:D
|
Re: duminica 25.03
da se poate ;)
|
Re: duminica 25.03
Si eu sunt de acord sa mergem la terasa (sa bem o bere fara alcool) :D
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:45. |
- Copyright 2026 4Tuning