Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   duminica 25.03 (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/36523-duminica-25-03-a.html)

oliver 02-04-07 23:16

Re: duminica 25.03
 
eu zic la terasa e mai fain decat in poligon ... dar daca ne gandim mai bine se poate si in poligon si la terasa si o plimbare prin oras ... nu ?:D

vLLLad 02-04-07 23:22

Re: duminica 25.03
 
da se poate ;)

BT 81 SIM 03-04-07 13:54

Re: duminica 25.03
 
Si eu sunt de acord sa mergem la terasa (sa bem o bere fara alcool) :D

Lucyfer 03-04-07 19:35

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by vLLLad (Post 830157)
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea

poi ptr. talentatzi cautam o terasa chu parcare .. :)) :D

maD_angel 03-04-07 20:25

Re: duminica 25.03
 
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc

Lucyfer 03-04-07 20:51

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 831871)
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc

...shi o guma turbo


All times are GMT +2. The time now is 21:45.

- Copyright 2026 4Tuning