Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   BMW 325 24V COUPE (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/3639-bmw-325-24v-coupe.html)

kickass 24-07-05 23:01

imi place masina.. 8)

WhiteRaven 06-05-06 05:16

Re: BMW 325 24V COUPE
 
Intr-adevar masina arata mai bine in realitate. Are si vopseaua alt efect. Culmea cum unii cer mai mult, si ma refer la cat de joasa e masina.. Traim in Romania nu undeva prin California. >:(
Mie-mi place eleronul, dar poate daca avea flapsurile putin altfel avea look putin diferit. Oricum important e rolul lui pana la urma :D

tryplexxx 06-05-07 11:49

Re: BMW 325 24V COUPE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aR99bMw (Post 181657)
o sa fac sap viitoare mai multe poze.......zilele astea pun pleoape de carbon....si finalii la toba :lol:

pe cat sant gentile?ca am si eu un bmw tot 325 si nu stiu daca merg sa pun genti pe 18

tryplexxx 06-05-07 11:53

Re: BMW 325 24V COUPE
 
Quote:

Originally Posted by tryplexxx (Post 886995)
pe cat sant gentile?ca am si eu un bmw tot 325 si nu stiu daca merg sa pun genti pe 18

bmw e beton.gentile pe cat sant?


All times are GMT +2. The time now is 16:13.

- Copyright 2026 4Tuning