Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/363773-e46-coupe.html)

P@tic_sefu 02-05-13 18:24

Re: E46 - coupe
 
3 Attachment(s)
nu am mai scris nimic de cv timp..masina a primit niste lupe bi xenon,codita portbagaj din carbon real..semnale smoked..

scrisit 02-05-13 19:23

Re: E46 - coupe
 
Crima rau cu jantele alea. Daca i-ai face si niste poze mai misto..

me.stevie 03-05-13 00:22

Re: E46 - coupe
 
this is the shit! auzi.. ce dimensiuni ai la cauciucuri fata/spate la jantele astea?

P@tic_sefu 03-05-13 10:58

Re: E46 - coupe
 
o sa urmeze sa ii fac niste poze profi..dar nu stiu cand k nu am p nimeni pe aici kre se ocupa cu asa cv..gumele sunt 215/35 si 235.35

marius3030 03-05-13 11:08

Re: E46 - coupe
 
am cartea de vizita a unui baiat care mi face poze,dar nu am idee cat de profi este.daca vrei iti dau nr lui si vb cu el.e din BR.

P@tic_sefu 04-05-13 21:09

Re: E46 - coupe
 
3 Attachment(s)
niste poze mai profi..

adu89 05-05-13 17:54

Re: E46 - coupe
 
Foarte tare masina, am vazut-o ieri la adunare. Ai grija de ea :!:

P@tic_sefu 05-05-13 21:15

Re: E46 - coupe
 
Ms mult :!:

P@tic_sefu 05-05-13 21:18

Re: E46 - coupe
 
6 Attachment(s)
alte poze profi..

golf.tuning 05-05-13 22:22

Re: E46 - coupe
 
Superba masina:)

P@tic_sefu 05-05-13 22:53

Re: E46 - coupe
 
mersi frumos :D

rapy 15-05-13 10:22

Re: E46 - coupe
 
Salut, foarte frumos e46 si mult noroc la modificari ,:)

P.S pisica o mai ai? ca era un proiect foarte frumos:D

P@tic_sefu 15-05-13 13:44

Re: E46 - coupe
 
mersi..da am si e36-le ! e la garaj..la pastrare :))

golfgti838 15-05-13 22:43

Re: E46 - coupe
 
jantele sunt oem? ce et-uri au?
bafta cu masina arata intr-un mare fel

P@tic_sefu 15-05-13 22:44

Re: E46 - coupe
 
mersi..da sunt oem jantele..et 12 cu 28 :)


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning